Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Zabezpečenie funkčnosti elektrických a mechanických častí CNC strojov a iných zariadení
- Vykonávanie preventívnej údržby a štandardný servis CNC strojov a statných pomocných zariadení
- Vytvára a udržiava technickú dokumentáciu ku týmto zariadeniam
- Reportovanie na základe pokynov nadriadených
- Zúčastňovanie sa pri výkone odborných prehliadok, revízií a spolupráca pri odstraňovaní zistených porúch a nedostatkov
- Asistenčná činnosť pri inštalácii nových CNC strojov a iných zariadení, zaistenie funkčnosti a bezpečnosti týchto strojov a zariadení
- Oprava a výmena poškodených častí vybavenia prevádzky, drobné elektrotechnické zásahy a montáže
- Kontrolovať a opravovať klimatizačné zariadenia a rozvody
vykonávanie drobných stavebných úprav v prevádzke, pomoc pri rekonštrukčných prácach
- Komunikácia so zmluvnými servismi
- Inventarizácia zvereného majetku
- Dodržiavanie interných smerníc a noriem, dodržiavanie zásad BOZP

Požiadavky na uchádzača

Požadované vzdelanie:
Nižšie stredné odborné vzdelanie
Stredné odborné vzdelanie
Úplné stredné odborné vzdelanie

Vodičské oprávnenie:
  • Skupina B
Všeobecné spôsobilosti:
  • technická gramotnosť
  • samostatnosť
  • manuálna zručnosť
Ďalšie požiadavky:

- Práca s tabletom
- Výborná sebaorganizácia
- Schopnosť priorizovania úloh
- Znalosti opravy elektrických zariadení a aj znalosti elektrotechniky
- Skúsenosti na podobnej pozícii
- Časová flexibilita
- Technická gramotnosť
- Samostanosť
- Ochota chuť pracovať
- Manuálna zručnosť
- Spoľahlivosť
- Odolnosť voči stresu

Dĺžka praxe:

aspoň 2 roky

Pracovné podmienky:

  • Pracovný čas: od 6:15 do
  • Práca na zmeny: jednozmenný pracovný režim

1

- Práca v stabilnej a rýchlorastúcej švajčiarskej spoločnosti
- Príplatky za prácu cez víkend
- Stravné lístky v hodnote 3,60 eur
- Pravidelná mzda
- Možnosť pracovať nadčasy
- Dochádzkový bonus
- Výkonnostný bonus
- V prípade záujmu / schopností, možné aktívne využívanie nemeckého jazyka, nadobudnutie skúseností práce podľa švajčiarskych štandardov
- Možnosť podieľať sa na zlepšovaní, budovaní, zmenách

Informácie o firme

Obchodné meno: DIMEC, s. r. o.
Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
IČO: 50442686
Internetová adresa: www.dimec.sk
Telefón: +421904143078
Charakteristika: Mladá, dynamicky sa rozvíjajúca firma, zaoberajúca sa strojárenskou výrobou.
Adresa:

  • Nosice 226
  • 02001 Púchov
  • Slovensko