Pomocný kuchár

Pomocný kuchár v Jasnej

Táto ponuka už nie je aktuálna. Pozrite si podobné pracovné ponuky - Pomocný kuchár

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Príprava jedál teplej a studenej kuchyne, servis a štandard pri príprave jedál, kontrola skladových zásob, hmotná zodpovednosť za zverené hodnoty a inventár. Podieľanie sa na plánovaní večerného, denného menu.Príprava jedál teplej a studenej kuchyne, servis a štandard pri príprave jedál, kontrola skladových zásob, hmotná zodpovednosť za zverené hodnoty a inventár. Podieľanie sa na plánovaní večerného, denného menu. Úzka spolupráca zo šéfkuchárom.

základná mzda od 750 Eur + štvrťročné odmeny, príplatky za prácu v sobotu, nedeľu, sviatky v zmysle Zákonníka práce a podnikovej kolektívnej zmluvy

Poskytujeme možnosť stravovania, lyžovania a rozsiahly sociálny program ( skipass, aquapass, množstvo zliav a výhod ).

Požadujeme: prax v odbore min. 1 rok, profesionálny a zodpovedný prístup k práci, dobré organizačné schopnosti, dôslednosť, samostatnosť, pracovitosť, dobrý zdravotný stav a hygienické minimum.

Požiadavky na uchádzača

Požadované vzdelanie:
Stredné odborné vzdelanie

1

+ zabezpečenie ubytovania

Informácie o firme

Obchodné meno: HRQ SK s. r. o.
Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
IČO: 46245332
Telefón: +421 2 2073 0500
Charakteristika: Špecialisti v oblasti poskytovania služieb - Personálny leasing - Personálny outsourcing - Recruiting a Executive search - Poradenstvo - Audity s vlastnou sieťou vo všetkých odvetviach a presne prispôsobeným požiadavkám zákazníka
Adresa:

  • Pribinova 25
  • 81109 Bratislava-Staré Mesto
  • Slovensko

zdroj: upsvar.sk

  • Miesto práce Liptovský Mikuláš
  • Kraj Žilinský kraj‎
  • Typ ponuky plný úväzok
  • Základná mzda (brutto) od 750 EUR/mesiac