Pekár

Pekár

Táto ponuka už nie je aktuálna. Pozrite si podobné pracovné ponuky - Pekár

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme medzi nás spoľahlivého a zodpovedného kolegu. Samozrejme, môže byť aj kolegynka. Ak aj nie si “hotový” pekár, ale varenie a pečenie je tvoja vášeň, neváhaj a pošli svoj životopis. Podstatné je, aby si mal radosť z práce. Ostatné sa spolu s nami naučíš. Ak si ústretový a ochotný, tak už ďalej ani nečítaj a rovno príď.

Pečenie chleba – so všetkým čo to obnáša - príprava kvásku, miesenie,...
až po ten úžasný výsledok v podobe voňavučkého chlebíka.

Príprava raňajok – budeme podávať jednoduché, poctivé raňajky.

Starostlivosť o pekárničku – máme radi všetko čisté a na svojom mieste.

Požiadavky na uchádzača

Požadované vzdelanie:
Stredné odborné vzdelanie

Všeobecné spôsobilosti:
  • manuálna zručnosť
  • tímová práca
  • samostatnosť
  • pružnosť v myslení (adaptabilita, flexibilita, improvizačné spôsobilosti)

Dĺžka praxe:

bez požiadavky na odbornú prax

Pracovné miesto vhodné aj pre:

absolventa

Pracovné podmienky:

  • Práca na zmeny: dvojzmenný pracovný režim

1

Informácie o firme

Obchodné meno: AZC company, s.r.o.
Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
IČO: 47645695
Internetová adresa:  www.obchodsypka.sk
Telefón: +421907538867
Charakteristika: Spoločnosť prevádzkuje obchod s kvalitnými potravinami Sýpka.
Adresa:

  • 1. mája 1204
  • 03101 Liptovský Mikuláš
  • Slovensko

zdroj: upsvar.sk

  • Miesto práce Liptovský Mikuláš
  • Kraj Žilinský kraj‎
  • Typ ponuky plný úväzok
  • Základná mzda (brutto) od 850 EUR/mesiac