Produktový manažér (Obchod)

Manager obchodného teamu

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- hľadáme leadra, obchodníka, ktorý vie motivovať team
- hľadáme kľúčového managera s riadiacimi schopnosťami
- účasť na školeniach a vzdelávacích procesoch
- účasť na poradách a mítingoch
- možnosť stať sa súčasťou nového a úspešného projektu
- možnosť rozrastať vlastný team a vybudovať si vlastnú agentúru
- komunikácia s obchodnými partnermi
- zodpovednosť za klientske portfólio svojho teamu
- plánovanie time-managementu
- pre úspešných uchádzačov sú pripravené manažérske pracovné pozície

Požiadavky na uchádzača

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním
  • Vysokoškolské I. stupňa
  • Vysokoškolské II. stupňa
  • Vysokoškolské III. stupňa
Jazyk a úroveň ovládania
  • Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)
Administratívne a ekonomické znalosti
  • Strojopis - pokročilý
Počítačové znalosti - používateľ
  • Microsoft Excel - pokročilý
  • Microsoft PowerPoint - pokročilý
  • Microsoft Word - pokročilý
Vodičský preukaz
  • B
Osobnostné predpoklady a zručnosti

- vítané skúsenosti s riadením teamu
- zameranie na výkon s postojom lídra
- ambiciózny, otvorený novým výzvam
- flexibilita, ochota učiť sa , odhodlanie
- záujem o vzdelávanie v manažérskej oblasti

- nadštandardné fixné odmeňovanie
- quartálne a ročné bonusy
- úspešná a dlhodobá kariéra
- obsadenie kľúčových manažérskych pozícií
- práca v mladom a dynamickom kolektíve
- absolvovanie inovatívneho vzdelávacieho programu
- podpora od manažérov s medzinárodnými skúsenosťami v každom kroku programu
- vytváranie pasívneho príjmu už od 1.mesiaca spolupráce
- penzijný plán v našej spoločnosti
- účasť na svetových konferenciách v prípade plnení nastavených plánov

V prípade, že Vás naša ponuka zaujala a spĺňate uvedené požiadavky, zašlite nám svoje CV.
Vzhľadom k veľkému počtu žiadostí, si vyhradzujeme právo kontaktovať iba vybraných uchádzačov.
Vopred ďakujeme všetkým záujemcom za zaslanie životopisov.
Na výberové konanie budú pozvaní len úspešní uchádzači.

Ponuka je aktuálna do: 30.09.2019

Stručná charakteristika spoločnosti

Spoločnosť Metlife je nadnárodná a stabilná spoločnosť s históriou viac ako 150 rokov.
Na Slovensku pôsobí od roku 1995 a má vyše 100 miliónov zákazníkov. Patrí do prvej trojky najsilnejších poisťovní na Slovensku.
Ponúka klientom kvalitné servisné služby a prvotriedny zákaznícky servis. Najsilnejším produktom je životné poistenie, ktoré sa každým rokom inovuje o nové pripoistenia a ako doplnok ponúka svojím klientom aj kvalitné cestovné poistenie.

Adresa spoločnosti

Moyzesova 5
81105, Bratislava
  • Miesto práce Bratislava
  • Kraj Bratislavský kraj‎ Nitriansky kraj Trnavský kraj
  • Typ ponuky živnosť plný úväzok
  • Základná mzda (brutto) 1500 - 2500 EUR/mesiac
  • Termín nástupu: 01.09.2019
Odoslať žiadosť o prácu