Nákupca

Senior nákupca, Liptovský Hrádok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Senior nákupca obstaráva pre jednotlivé pracoviská spoločnosti tovar, materiál a služby formou zmluvy alebo na objednávku v požadovanom termíne, množstve, kvalite a cene, na základe potrieb indikovaných v informačnom systéme. Realizuje výber a hodnotenie cenových ponúk, dodávateľov, vyjednáva a dohaduje zmluvné podmienky. Zodpovedá za dubiózne zásoby, ich výšku a hodnotu a udržuje ich stav na optimálnej úrovni.

Náplň práce:
• nakupovať požadovaný materiál od dohodnutých dodávateľov;
• dojednávať a spresňovať objednávky a kúpne zmluvy;
• evidovať objednávky a kúpne zmluvy, ich návrhy, spresnenia a plnenia;
• evidovať dodávateľov a aktualizovať ich údaje v systéme IS SOFTIP PROFIT (údržba dodávateľov);
• sledovať plnenie objednávok a kúpnych zmlúv, vymáhať dodávky a dodržiavanie dohodnutých podmienok;
• vydávať dispozície k doprave materiálu a k prevzatiu dodávok;
• informovať o stave zabezpečenia a plnenia dodávok, vykonávať operatívne opatrenia a zabezpečenie ohrozených dodávok;
• vypracovávať a uplatňovať výhľady dodávok pre budúce obdobia;
• zisťovať ceny pre cenotvorbu;
• spolupodieľať sa na zmenových konaniach;
• kontrolovať vecnú stránku faktúr;
• reklamovať odchýlky v množstve a kvalite dodaného materiálu vrátane vád a poškodenia pri doprave;
• sledovať stav zásob nakupovaného materiálu;
• pripravovať podklady a zúčastňovať sa na obchodných rokovaniach s určenými zákazníkmi;
• aktívne sa zúčastňovať na prejednávaní cien materiálov s cieľom ich znižovania, ako aj prejednávania náhrad materiálov od iných výrobcov v súvislosti so znižovaním nákladov vstupných materiálových položiek;
• spolupracovať s pracovníkmi obchodného úseku pri zavádzaní nových výrobkov po stránke materiálovej s prihliadaním na cenotvorbu a dostupnosť a včasnosť zabezpečenia jednotlivých nových materiálových položiek;
• príprava podkladov pre platby dodávateľov na týždennej báze.

Požiadavky na uchádzača

Úplné stredné odborné vzdelanie v skupine odborov Strojárstvo a ostatná kovospracúvacia výroba
Vysokoškolské vzdelanie prvého stupňa v skupine odborov Strojárstvo a ostatná kovospracúvacia výroba
Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa v skupine odborov Strojárstvo a ostatná kovospracúvacia výroba

Vodičské oprávnenie:
  • Skupina B
Všeobecné spôsobilosti:
  • kultivovaný slovný prejav, schopnosť vyjadrovania sa
  • komunikácia (jednanie s ľuďmi)
  • prezentovanie
  • vyjednávanie
Cudzie jazyky:
  • nemecký - pokročilá: B1 a B2
  • anglický - pokročilá: B1 a B2

Podmienka: Ovládanie aspoň jedného z vybraných jazykov

Počítače:
  • Microsoft Excel - pokročilá
  • Microsoft Word - pokročilá
  • Microsoft PowerPoint - pokročilá
  • Microsoft Outlook - pokročilá
  • SOFTIP - elementárna

Dĺžka praxe:

aspoň 3 roky

Pracovné podmienky:

  • Práca na zmeny: jednozmenný pracovný režim

1

Základná mesačná mzda vo výške 810,- € + variabilná zložka mzdy do 30 % základnej zložky mzdy.
Dochádzkový bonus 175,- € 2x ročne pri splnení stanovených podmienok.

Informácie o firme

Obchodné meno: T E S L A Liptovský Hrádok a.s.
Právna forma: Akciová spoločnosť
IČO: 00009687
Internetová adresa:  www.teslalh.eu
Telefón: +421445201852
Charakteristika: TESLA Liptovsky Hrádok a.s. je výrobcom širokého sortimentu strojárenských výrobkov, elektronických, elektrotechnických a telekomunikačných zariadení a komponentov. Spoločnosť vyrába prevažne pre významných zahraničných strojárskych výrobcov. Okolo 80% produkcie smeruje na export predovšetkým Nemecko, Švajčiarsko, Belgicko, Nórsko, ČR. Produkcia: Presné spracovanie plechov (CNC dierovanie, ohýbanie, lisovanie, delenie, zváranie, povrchové úpravy), elektrotechnická výroba, výroba a osadzovanie DPS. Zamestnanci: do 300 Iné: Spoločnosť s vyše 65 ročnou výrobnou tradíciou, prechádzajúca významnou investičnou a rozvojovou etapou, zameranou na hĺbkovú zmenu systémových procesov, s cieľom výrazného kvalitatívneho a kvantitatívneho rastu a premeny na modernú technologickú subkontraktačnú spoločnosť. Cieľ rozvojovej stratégie do r. 2020 je premena na Smart Industry spoločnosť poskytujúcu integrované zákaznícke riešenia s koncentráciou na zákaznícky produktový vývoj, vysoko-technologickú malosériovú výrobu, priemyselný dizajn doplnený o interné výskumno- inžinierske kapacity a materiálovo-technologický výskum a vývoj.
Adresa:

  • Pálenica 53/79
  • 03317 Liptovský Hrádok
  • Slovensko

zdroj: upsvar.sk

  • Miesto práce Liptovský Mikuláš
  • Kraj Žilinský kraj‎
  • Typ ponuky plný úväzok
  • Základná mzda (brutto) od 810 EUR/mesiac