Obchodný zástupca

Obchodný zástupca-Od 1500 EUR mesačne

Táto ponuka už nie je aktuálna. Pozrite si podobné pracovné ponuky - Obchodný zástupca

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-Pripravuje a predkladá jednorazové cenové ponuky, tzv. spot ponuky zákazníkom a zabezpečuje kontrolu objednávok resp. spätnú väzbu na ponúknuté služby

-komunikácia s existujúcimi zákazníkmi a vyhľadávanie nových zákazníkov

Požiadavky na uchádzača

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním
  • Základné vzdelanie
  • Študent strednej školy
  • Stredoškolské bez maturity
  • Stredoškolské s maturitou
  • Nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
  • Študent vysokej školy
  • Vysokoškolské I. stupňa
Jazyk a úroveň ovládania
  • Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)
Počítačové znalosti - používateľ
  • Microsoft Excel - pokročilý
  • Microsoft Outlook - pokročilý
  • Microsoft Word - pokročilý
Osobnostné predpoklady a zručnosti

komunikatívnosť, samostatnosť , spoľahlivosť, vysoké pracovné nasadenie, matematická gramotnosť, organizovanie a plánovanie práce ,

- motivujúce platové ohodnotenie
- služobný telefón
- osobný rast a možnost dlhodobej spolupráce

Stručná charakteristika spoločnosti

Sme skupina skúsených a motivovaných ľudí s cieľom o kooperáciu krajín a rozširovanie pracovného trhu. Naša spoločnosť sa zameriava na distrubúciu slovenských kvalifikovaných zamestnancov do zahraničia predovšetkým do nemecky hovoriacih krajín. Pre viac informácií nás prosím neváhajte kontaktovať.

Adresa spoločnosti

Edisonova 37
04018, Kosice
  • Miesto práce Prešov Košice Bratislava
  • Kraj Bratislavský kraj‎ Košický kraj‎ Prešovský kraj
  • Typ ponuky na dohodu (brigády) plný úväzok internship, stáž
  • Základná mzda (brutto) 1000 - 2000 EUR/mesiac
  • Termín nástupu: Ihneď
Odoslať žiadosť o prácu