Obchodný zástupca

Obchodný zástupca-Od 1500 EUR mesačne

Táto ponuka už nie je aktuálna. Pozrite si podobné pracovné ponuky - Obchodný zástupca

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-Pripravuje a predkladá jednorazové cenové ponuky, tzv. spot ponuky zákazníkom a zabezpečuje kontrolu objednávok resp. spätnú väzbu na ponúknuté služby

-komunikácia s existujúcimi zákazníkmi a vyhľadávanie nových zákazníkov

Požiadavky na uchádzača

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním
  • Nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
  • Študent strednej školy
  • Stredoškolské bez maturity
  • Študent vysokej školy
  • Stredoškolské s maturitou
  • Základné vzdelanie
  • Vysokoškolské I. stupňa
Jazyk a úroveň ovládania
  • Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)
Počítačové znalosti - používateľ
  • Microsoft Excel - pokročilý
  • Microsoft Outlook - pokročilý
  • Microsoft Word - pokročilý
Osobnostné predpoklady a zručnosti

komunikatívnosť, samostatnosť , spoľahlivosť, vysoké pracovné nasadenie, matematická gramotnosť, organizovanie a plánovanie práce ,

- motivujúce platové ohodnotenie
- služobný telefón
- osobný rast a možnost dlhodobej spolupráce

Adresa spoločnosti

Edisonova 37
04018, Kosice
  • Miesto práce Prešov Košice Bratislava
  • Kraj Bratislavský kraj‎ Košický kraj‎ Prešovský kraj
  • Typ ponuky na dohodu (brigády) plný úväzok internship, stáž
  • Základná mzda (brutto) 1000 - 2000 EUR/mesiac
  • Termín nástupu: Ihneď
Odoslať žiadosť o prácu