Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- práca na pobočke spoločnosti AXA,
- starostlivosť o existujúcich a nových klientov,
- komplexná správa osobných financií - riziká, investície, sporenia, dôchodky, hypotéky, úvery,
- príprava návrhov a vypracovanie projektov pre klientov,
- spracovanie príslušnej agendy,
- vedenie pridelenej administratívy,
- dodržiavanie firemnej stratégie a obchodnej politiky

Požiadavky na uchádzača

Požadované vzdelanie:
Úplné stredné odborné vzdelanie

Všeobecné spôsobilosti:
  • komunikácia (jednanie s ľuďmi)
  • kultivovaný slovný prejav, schopnosť vyjadrovania sa
  • tímová práca
  • tvorivosť (kreativita)
  • finančná a ekonomická gramotnosť
Ďalšie požiadavky:

V prípade záujmu sa prihláste na výberový pohovor mailom.

1

- Zázemie silnej a stabilnej medzinárodnej spoločnosti - 200 rokov na trhu, svetový leader v objeme spravovaných financií,
- AXA má vo svete viac ako 100 miliónov klientov,
- nadpriemerné finančné ohodnotenie,
- motivačné finančné príspevky,
- pravidelné mesačné odmeny,
- výplata dvakrát v mesiaci,
- firemné zľavy a výhody na produkty AXA,
- teambiuldingové akcie, dovolenky, podpora osobnostného rastu
- kariérny rast,
- práca v tíme na novovznikajúcom projekte,
- odborné, rozvojové a relaxačné eventy.

Informácie o firme

Obchodné meno: Mgr. Rudolf Puškár
Právna forma: Slobodné povolanie - fyzická osoba podnikajúca na základe iného ako živnostenského zákona
IČO: 50795066
Internetová adresa: www.axa.sk
Telefón: +421 911 899 998
Charakteristika: AXA poisťovňa, a.s., Oblastné riaditeľstvo Osloboditeľov 1632/1 066 01 Humenné
Adresa:

  • Košická 2501/38
  • 06601 Humenné
  • Slovensko