Finančný poradca

Finančný konzultant

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- oslovovanie klientov na dennej báze, prezentácia poistných produktov
- predkladanie ponúk na uzatvorenie zmluvy o poskytnutí finančnej služby
- uzatváranie zmlúv životného a neživotného poistenia
- poskytovanie informácií o službách v oblasti úverov
- servis a poradenstvo pre klientov, poskytovanie odbornej pomoci, informácií a odporúčaní klientovi na účely uzavretia, zmeny alebo ukončenia zmluvy o poskytnutí finančnej služby

Požiadavky na uchádzača

Požadované vzdelanie:
Stredné odborné vzdelanie
Úplné stredné odborné vzdelanie
Úplné stredné všeobecné vzdelanie (gymnázium)

Všeobecné spôsobilosti:
  • organizovanie a plánovanie práce
  • motivovanie ľudí
  • komunikácia (jednanie s ľuďmi)
  • prezentovanie
  • kultivovaný slovný prejav, schopnosť vyjadrovania sa
  • pružnosť v myslení (adaptabilita, flexibilita, improvizačné spôsobilosti)
Ďalšie požiadavky:

Požiadavky na kandidáta:
- stredoškolské vzdelanie (výučný list alebo maturitné vysvedčenie)
- bezúhonnosť (výpis z registra trestov)
- vhodné aj pre absolventov
- komunikačné schopnosti v telefonickom i osobnom kontakte
- pozitívny prístup k práci, cieľavedomosť, chuť na sebe pracovať a osobnostne rásť

Perspektíva dlhodobej spolupráce:
- bezplatné vzdelávanie
- flexibilita pri určovaní pracovného času
- možnosť kariérneho rastu
- zaujímavý príjem
- firemné benefity

Pracovisko: BB, ZV, ZH
Banskobystrický kraj

Dĺžka praxe:

bez požiadavky na odbornú prax

Pracovné miesto vhodné aj pre:

absolventa
zdravotne postihnutého

Pracovné podmienky:

  • Práca na zmeny: pružný pracovný čas

5

- flexibilný pracovný čas
- zaujímavé finančné ohodnotenie
- nadštandardné odmeňovanie

Obchodné meno: JUDr. Alena Nguyenová - Poradenstvo pre každého
Právna forma: Podnikateľ - fyzická osoba - nezapísaný v obchodnom registri - podnikajúci súčasne ako osoba so slobodným povolaním
IČO: 43099408
Internetová adresa:  poradenstvo.pomoc@gmail.com
Telefón: +421907417179
Charakteristika: poskytovanie právnych služieb širokej verejnosti poskytovanie poradenstva a pomoci v rôznych životných situáciách z oblasti práva, realít a financií poradenstvo pri podnikateľských, organizačných a ekonomických činnostiach sprostredkovanie všeobecného a odborného poradenstva a pomoci realitná činnosť - sprostredkovanie predaja a prenájmu nehnuteľností sprostredkovanie finančného poradenstva a služieb v oblasti poisťovníctva a úverových produktov
Adresa:

  • Mládežnícka 1886/17
  • 97404 Banská Bystrica
  • Slovensko

zdroj: upsvar.sk

  • Miesto práce Zvolen Banská Bystrica
  • Kraj Banskobystrický kraj‎
  • Typ ponuky plný úväzok
  • Základná mzda (brutto) od 1000 EUR/mesiac