Klientský pracovník

Klientsky pracovník ( Senica )

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- riešenie požiadaviek klientov
- vytváranie ponúk šitých na mieru
- administratíva
- aktívna práca s databázou a vytváranie vlastného portfólia

Požiadavky na uchádzača

Požadované vzdelanie:
Úplné stredné odborné vzdelanie
Úplné stredné všeobecné vzdelanie (gymnázium)
Vyššie odborné vzdelanie
Vysokoškolské vzdelanie prvého stupňa
Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa

Všeobecné spôsobilosti:
  • organizovanie a plánovanie práce
  • komunikácia (jednanie s ľuďmi)
Počítače:
  • Microsoft Excel - elementárna
  • Microsoft Outlook - elementárna

Dĺžka praxe:

aspoň 6 mesiacov

Pracovné podmienky:

  • Práca na zmeny: pružný pracovný čas

1

Odmena pozostáva zo základnej časti 800€ a bonusu za dosiahnuté ciele + benefity ČSOB Finančnej skupiny.
Školenia zdarma .
Sme kolektív všestranne skúsených pracovníkov , ochotných poradiť a pomôcť.

Informácie o firme

Obchodné meno: ČSOB Poisťovňa, a.s.
Právna forma: Akciová spoločnosť
IČO: 31325416
Internetová adresa:  https://www.csob.sk/individualni-klienti
Telefón: 0248248202
Charakteristika: ČSOB je členom silnej medzinárodnej finančnej skupiny KBC a patrí medzi najstaršie bankové domy na slovenskom trhu. Svoje bohaté skúsenosti z oblasti bankovníctva prináša svojim klientom už takmer 50 rokov. Spolu s dcérskymi spoločnosťami tvorí jednu z najväčších finančných skupín na Slovensku so službami pre všetkých klientov – občanov, malé a stredné podniky, korporátnu klientelu a tiež privátnych klientov. Jedinečnosť ČSOB spočíva v rozsahu ponúkaných finančných služieb. Pod „jednou strechou“ ponúka okrem bankových produktov aj poistenie, stavebné sporenie, lízing či rôzne investičné produkty. Našim klientom poskytujeme prvotriedny individuálny prístup, moderné technológie a kompletné produktové portfólio. Do nášho tímu hľadáme ľudí, ktorí uznávajú rovnaké hodnoty ako my a pre ktorých je práca s ľuďmi výzvou. Ste to vy?
Adresa:

  • Žižkova 11
  • 81102 Bratislava-Staré Mesto
  • Slovensko

zdroj: upsvar.sk

  • Miesto práce Senica
  • Kraj Trnavský kraj
  • Typ ponuky plný úväzok
  • Základná mzda (brutto) od 800 EUR/mesiac