Stavbyvedúci

Manager stavby - oblasť VZT a klimatizácia

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Príprava a zabezpečovanie zákaziek. Riadenie realizácie stavieb, stanovovanie technických riešení, koordinácia účastníkov výstavby technologických častí, zabezpečovanie plynulosti realizácie diela až do ukončenia procesu kolaudácie diela.

Požiadavky na uchádzača

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním
  • Nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
  • Vysokoškolské II. stupňa
  • Stredoškolské s maturitou
  • Vysokoškolské I. stupňa
  • Odbor: stavebný odbor TZB, popr. strojársky
Jazyk a úroveň ovládania
  • Anglický jazyk - Začiatočník (A2)
Počítačové znalosti - používateľ
  • Microsoft Excel - pokročilý
  • Microsoft Word - pokročilý
  • Microsoft Outlook - pokročilý
Vodičský preukaz
  • B
Osobnostné predpoklady a zručnosti

Vzdelanie SŠ resp. VŠ odbor strojarstvo, resp. stavebníctvo odbor TZB

profesionálny rast a ďalšie odborné vzdelávanie, stabilné a dlhodobé zamestnanie

Žiadosti spolu so životopisom a fotokópiou o vzdelaní posielajte  na e-mailovú adresu:

bocksr@bocksr.sk

Ponuka je aktuálna do: 30.04.2019

Stručná charakteristika spoločnosti

Naša spoločnosť realizuje komplexné dodávky špeciálnych stavebných a technologických celkov so zameraním na TZB a čisté priestory, od návrhu PD až po realizáciu, uvedenie do prevádzky, komplexný záručný a pozáručný servis.

Adresa spoločnosti

Mostná 72
94901, NITRA
  • Miesto práce Nitra
  • Kraj Nitriansky kraj
  • Typ ponuky plný úväzok
  • Základná mzda (brutto) 900 - 1200 EUR/mesiac variabilná - motivujúca zložka mzdy podľa praxe a znalosti problematiky
  • Termín nástupu: Ihneď
  • Ponuka je vhodná pre absolventa
Odoslať žiadosť o prácu