Strojný zámočník

Zámočník - Rakúsko (Vorarlberg)

Táto ponuka už nie je aktuálna. Pozrite si podobné pracovné ponuky - Strojný zámočník

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Agentúra Elliem ponúka voľné pracovné pozície pre zámočníkov do Rakúska, oblasť Vorarlbergu. Pracovná náplň: montáž kovových konštrukcií, montáž okien, dverí, areálov z hliníka a ocele, zváračské práce, zváranie veľkých dielov podľa plánov, všeobecné zváračské činnosti, práca s rôznymi materiálmi atď. Práca na rakúsku pracovnú zmluvu. Nutná komunikatívna nemčina! Životopisy zasielajte v nemeckom jazyku.
 

Požiadavky na uchádzača

Požadované vzdelanie:
Nižšie stredné odborné vzdelanie
Stredné odborné vzdelanie

Cudzie jazyky:
  • nemecký - pokročilá: B1 a B2
Ďalšie požiadavky:

Od uchádzačov sa vyžaduje: vyučený v odbore zámočník ev. prevádzkový zámočník, samostatná práca, zodpovednosť, spoľahlivosť, fyzická odolnosť, schopnosť tímovej práce, vlastné vozidlo výhodou a aktívna nemčina. Životopisy zasielajte len v nemeckom jazyku.


Dĺžka praxe:

aspoň 1 rok


Pracovné miesto vhodné aj pre:

absolventa
mladistvého


Počet voľných pracovných miest:

2

 
 

Zamestnanecké výhody, zručnosti

Zamestnávateľ vypláca diéty vo výške 26,40 Eur na pracovný deň + 15,- Eur na prenocovanie. Práca na rakúsku pracovnú zmluvu. Ubytovanie zabezpečené zamestnávateľom. Zo zákona vyplácaný 13. a 14. plat + vyplácané prémie. Pomoc pri ročnom daňovom vyrovnaní a vybavovaní rodinných prídavkov.
+ zabezpečenie ubytovania


 

Informácie o výberovom konaní

Kontaktná osoba:


 

Informácie o firme

Obchodné meno: Agentúra Elliem s.r.o.
Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
IČO: 50971948
Internetová adresa: www.elliem-personnel.eu
Telefón: +421904972480
Charakteristika: Agentúra Elliem s.r.o.je personálno-poradenská spoločnosť, ktorá sa zaoberá sprostredkovaním práce do nemecky a francúzsky hovoriacich krajín. Na trhu práce pôsobíme od roku 2014 a za toto obdobie sa nám podarilo zamestnať už desiatky záujemcov o prácu v zahraničí. Zameriavame sa predovšetkým na sprostredkovanie práce do oblasti stavebných a remeselných činností do Rakúska na rakúsku pracovnú zmluvu a do oblasti opatrovania starších osôb do krajín ako sú Luxembursko, Nemecko, Francúzsko a Belgicko, ale aj do iných oblastí života. V rámci svojej činnosti spoločnosť poskytuje aj poradenské služby. Pomôžeme Vám vybaviť rodinné prídavky, rodičovský príspevok v zahraničí, vrátenie dane ako aj vrátenie príspevku z dovolenkovej kasy v Rakúsku (tzv. BUAK). Svoju činnosť vykonávame na základe povolenia vydaného Okresným súdom Žilina, oddiel: Sro, Vložka číslo: 68122/L. Naša spoločnosť nezamestnáva, len sprostredkúva prácu uchádzačom o prácu v zahraničí. Naším hlavným mottom je dôvera a korektnosť vo vzťahoch.
Adresa: 

  • Lysica 303
  • 01305 Lysica
  • Slovensko  •  

zdroj: upsvar.sk

  • Miesto práce Rakúsko
  • Kraj Zahraničie
  • Typ ponuky plný úväzok
  • Základná mzda (brutto) od 2937 EUR/mesiac

Podobné pracovné ponuky