Psychológ

Zamestnáme detského psychológa

Táto ponuka už nie je aktuálna. Pozrite si podobné pracovné ponuky - Psychológ

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Podmienky:

  • VŠ II. st, jednoodborové štúdium psychológie,
  • dobrý zdravotný stav,
  • bezúhonnosť doložená odpisom z registra trestov,
  • posudok klinického psychológa (zmluvného s DC-SK),
  • vodičský preukaz skupiny B - aktívne používanie osobného motorového vozidla.

Pracovná náplň:

Odborná činnosť so zameraním na  prácu s dieťaťom a jeho rodinou počas realizácie výchovného opatrenia v Centre pre deti a rodiny na základe plánu sociálnej práce s dieťaťom a jeho rodinou, ktorý je vypracovaný v spolupráci s úradom práce sociálnych vecí a rodiny a to najmä:

  • vykonávanie vstupnej a priebežnej psychodiagnostiky dieťaťa a členov jeho rodiny,
  • aplikácia psychologických postupov a intervencie pri výkone opatrení sociálnoprávnej ochrany detí a sociálnej kurately v prirodzenom prostredí, v náhradnom prostredí v otvorenom prostredí a v prostredí utvorenom a usporiadanom na výkon opatrení sociálnoprávnej ochrany detí a sociálnej kurately v súlade s účelom neodkladného resp.  výchovného opatrenia,
  • aplikácia metódy poradenskej psychológie a metódy rodinného poradenstva pri voľbe postupov riešenia sociálnej situácie dieťaťa,
  • poskytovanie pomoci a psychologického poradenstva dieťaťu a jeho rodine,
  • realizácia vzdelávacích, tréningových a rozvojových programov,
  • participácia na zhodnocovaní výchovných opatrení a navrhovaní ďalšieho postupu,
  • spolupráca s ostatnými zamestnancami zariadenia a úradmi PSVR,
  • spolupráca s viacerými subjektmi a špeciálne konzultácie na účely rozhodovania voľby o opatrení sociálnoprávnej ochrany detí a sociálnej kurately pri riešení sociálnej situácie dieťaťa.

Požiadavky na uchádzača

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním
  • Vysokoškolské II. stupňa
  • Odbor: psychológia
Jazyk a úroveň ovládania
  • Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)
Počítačové znalosti - používateľ
  • Microsoft Word - pokročilý
  • Microsoft Excel - základy
Vodičský preukaz
  • B

Počet rokov praxe: 3 roky

Osobnostné predpoklady a zručnosti

  • vítaná je hra na hudobný nástroj alebo intenzívnejší vzťah k športu alebo turistike,
  • vzťah ku deťom, sociálne cítenie, kominikačné zručnosti, zásadovosť, zodpovednosť

  • možnosť ubytovania,
  • rekreačno - rehabilitačný program za zvýhodnených podmienok organizovaný Detským centrom Slovensko

Životopis s motivačným listom posielajte na e-mailovú adresu dc@detskecentrum.sk do 19. 2.2019. Po tomto termíne záujemcov o prácu spĺňajúcich podmienky, pozveme na ústnu časť výberového konania.

Ponuka je aktuálna do: 22.02.2019

Adresa spoločnosti

K. Sidora 134
03401, Ružomberok
  • Miesto práce Ružomberok
  • Kraj Žilinský kraj‎
  • Typ ponuky plný úväzok
  • Základná mzda (brutto) 850 - 980 EUR/mesiac polročné odmeny 30% - 100% základnej mzdy
  • Termín nástupu: Ihneď
  • Ponuka je vhodná pre absolventa
Odoslať žiadosť o prácu