Farmaceut

Zodpovedný farmaceut - odborný zástupca

Táto ponuka už nie je aktuálna. Pozrite si podobné pracovné ponuky - Farmaceut

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Komplexná zodpovednosť za prevádzku lekárne;
- Výdaj liekov na lekársky predpis a voľnopredajných liekov;
- Objednávanie a naskladňovanie sortimentu lekárne;
- Sledovanie správnosti uskladnenia liekov;
- Spracovanie receptov pre zdravotné poisťovne;
- Zabezpečovanie dodávok predpisovaných a voľnopredajných liekov a zdravotníckych pomôcok pre externých odberateľov lekárne
- Ostatné činnosti potrebné pre plynulý chod lekárne.

Požiadavky na uchádzača

Požadované vzdelanie:
Vysokoškolské vzdelanie prvého stupňa

Ďalšie požiadavky:

- licencia na výkon odborného zástupcu , prípadne splnené podmienky pre podanie žiadosti
-odborná zdatnosť
- proaktivnosť
- zodpovednosť,
- spoľahlivosť
- samostatný prístup k práci

Pracovné podmienky:

  • Pracovný čas: od 8:00 do 16:30
  • Práca na zmeny: jednozmenný pracovný režim

1

- odmeny + 200€ mesačne

Informácie o firme

Obchodné meno: Orto Sport Centrum s.r.o.
Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
IČO: 50408682
Telefón: +421917114704
Charakteristika: Poskytovanie zdravotnej starostlivosti - zubné lekárstvo a iné zdravotnícke odbornosti
Adresa:

  • Rastislavova 45
  • 04001 Košice-Juh
  • Slovensko

zdroj: upsvar.sk

  • Miesto práce Košice
  • Kraj Košický kraj‎
  • Typ ponuky plný úväzok
  • Základná mzda (brutto) od 1600 EUR/mesiac