Maliar, natierač

MALIARI V RAKÚSKU A NEMECKU aj bez Nemeckého jazyka

Táto ponuka už nie je aktuálna. Pozrite si podobné pracovné ponuky - Maliar, natierač

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Práca vhodná pre jednotlivcov ale aj dvojice.Jeden z partie musí ovládat Nemecký jazýk na úrovni dorozumenia sa.

Požiadavky na uchádzača

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním
  • Študent strednej školy
  • Stredoškolské bez maturity
  • Stredoškolské s maturitou
  • Nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
Jazyk a úroveň ovládania
  • Nemecký jazyk - Úplný začiatočník (A1)
Vodičský preukaz
  • B
Osobnostné predpoklady a zručnosti

Pracovinost,spolahlivost

  • Pri spokojnosti vieme garantovat pracu pre Vás na 5 rokov.
  • Zabezpečené a hradené ubýtovanie.
  • Týždenne min. 50 hod.
  • Turnusy podľa dohody : 3-1 / 4-1 popripade podía dohody.
  • Fakturácia každé 2 týždne s 30 dnovou splatnostou.

Ponuka je aktuálna do: 01.08.2019

Stručná charakteristika spoločnosti

Sme skupina skúsených a motivovaných ľudí s cieľom o kooperáciu krajín a rozširovanie pracovného trhu. Naša spoločnosť sa zameriava na distrubúciu slovenských kvalifikovaných zamestnancov do zahraničia predovšetkým do nemecky hovoriacih krajín. Pre viac informácií nás prosím neváhajte kontaktovať.

Adresa spoločnosti

Edisonova 37
04018, Kosice
  • Miesto práce Trebišov Prešov Košice Michalovce Bardejov
  • Kraj Žilinský kraj‎ Košický kraj‎ Prešovský kraj
  • Typ ponuky živnosť
  • Základná mzda (brutto) 18 - 20 EUR/mesiac výška hodinovej sadzby závysí od znalosti NJ
  • Termín nástupu: Ihneď
Odoslať žiadosť o prácu