Údržbár

Údržbár , Šamorín

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Vykonávanie každodenných činností údržby a správy budovy spoločnosti,
- preventívna údržba a kontrola výrobných zariadení,
- identifikácia a odstránenie porúch na výrobných strojoch a zariadeniach,
- údržba vzduchotechnického zariadenia,
- ostatné činnosti na základe pokynov nadriadeného.

Požiadavky na uchádzača

Požadované vzdelanie:
Stredné odborné vzdelanie v skupine odborov Elektrotechnika

Vodičské oprávnenie:
  • Skupina B
Všeobecné spôsobilosti:
  • tímová práca
  • samostatnosť
  • manuálna zručnosť
Ďalšie požiadavky:

- Znalosť údržbárskych prác (elektro, inštalatérske, murárske, maliarske, atď.),
- manuálna zručnosť, samostatnosť, spoľahlivosť,
- technické myslenie.

Dĺžka praxe:

aspoň 1 rok

Pracovné podmienky:

  • Pracovný čas: od 7:30 do 16:00
  • Práca na zmeny: jednozmenný pracovný režim

1

+ ďalšie bonusy až do €140 podľa prémiového poriadku

- stabilná práca v medzinárodnej spoločnosti,
- pracovný pomer na dobu neurčitú,
- kurz angličtiny,
- firemné akcie pre zamestnancov,
- odmena za zlepšovacie návrhy, ktoré znamenajú prínos pre spoločnosť,
- odmena za odporučenie kandidáta,
- ochranné pracovné pomôcky k dispozícii,
- gastrolístky v hodnote 4€.

Informácie o firme

Obchodné meno: Biometrix, s. r. o.
Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
IČO: 36710644
Internetová adresa:  http://www.biometrixmedical.com/
Telefón: +421312851810
Charakteristika: BIOMETRIX je spoločnosť pôsobiaca v oblasti zdravotníctva. Je popredným výrobcom a vývojárom jednorázových zdravotníckych pomôcok pre rôzne liečebné postupy, ako je angiografia, chirurgia a intenzívna starostlivosť. Neustálym zlepšovaním svojich produktových línií je spoločnosť schopná poskytovať spoľahlivé riešenia pre lekárov, zdravotné sestry a taktiež aj pre pacientov. BIOMETRIX úspešne slúži zdravotníckej komunite už viac ako 25 rokov a momentálne sa jeho výrobky predávajú do viac ako 50 krajín sveta. www.biometrixmedical.com
Adresa:

  • Vicenzy 16/2054
  • 93101 Šamorín
  • Slovensko

zdroj: upsvar.sk

  • Miesto práce Dunajská Streda
  • Kraj Trnavský kraj
  • Typ ponuky plný úväzok
  • Základná mzda (brutto) od 850 EUR/mesiac