Obsluha čerpacej stanice

Pracovník / Pracovníčka čerpacej stanice, Malý Šariš

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Obsluha zákazníkov, aktívny predaj, práca s registračnou pokladňou, hmotná zodpovednosť, upratovacie práce, zodpovednosť za čistotu a poriadok celej prevádzky, vrátane sociálnych zariadení pre zákazníkov, príprava obložených bagiet, hot dog, kávy, dokladanie tovaru.

Požiadavky na uchádzača

Požadované vzdelanie:
Úplné stredné odborné vzdelanie

Vodičské oprávnenie:
  • Skupina B
Všeobecné spôsobilosti:
  • komunikácia (jednanie s ľuďmi)
Ďalšie požiadavky:

Požiadavky na zamestnanca: vodičský preukaz B, potrebné je vlastniť auto kôli doprave do práce.

Odborná spôsobilosť na prácu s potravinami - hygienické minimum.

Pracovné podmienky:

  • Pracovný čas: od 6:00 do 18:00
  • Práca na zmeny: dvojzmenný pracovný režim
  • Nočná práca: áno

1

Pracuje sa na zmeny v intervale 2 x denná od 06:00 do 18:00, 2 x nočná od 18:00 do 6:00 a následne 4 dni voľna. Hrubá mzda vrátane príplatkov za nočné, sviatky, soboty a nedele, nadčas.

Informácie o firme

Obchodné meno: Júlia Alexiková - EkonAlex
Právna forma: Podnikateľ - fyzická osoba - nezapísaný v obchodnom registri
IČO: 46410155
Internetová adresa:  julia.alexikova@gmail.com
Telefón: 0910253678
Charakteristika: Momentálne moja prevažujúca činnosť je prevádzkovanie čerpacej stanice.
Adresa:

  • Budovateľská 483/14
  • 06401 Stará Ľubovňa
  • Slovensko