Maliar, natierač

NEMECKO: maliar od 18€ / hod.

Táto ponuka už nie je aktuálna. Pozrite si podobné pracovné ponuky - Maliar, natierač

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Príprava a ošetrovanie povrchu na maliarske a lakovacie práce.
  • Natieranie, lakovanie, tmelenie a morenie rôznych predmetov a materiálov.
  • Nanášanie farieb na steny a fasády interiérov a exteriérov.
  • Vykonávanie pomocných prípravných prác (šmirgľovanie, čistenie a odmasťovanie, zoškrabovanie starých náterov a pod.).
  • Obsluhovanie bežných maliarskych zariadení (práškovacie stroje, striekacie pištole, elektrické brúsne náradie, opaľovacie pištole a pod.).
  • Používanie bežných maliarskych nástrojov a pomôcok (valček, štetec, špachtľa, škrabka, drôtená kefa a pod.).
  • Miešanie farieb, moridiel a lakov podľa zadaných parametrov projektu.
  • Tapetovanie.

Požiadavky na uchádzača

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním
  • Základné vzdelanie
  • Študent strednej školy
  • Stredoškolské bez maturity
  • Stredoškolské s maturitou
  • Nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
Jazyk a úroveň ovládania
  • Nemecký jazyk - Úplný začiatočník (A1)
Vodičský preukaz
  • B
Osobnostné predpoklady a zručnosti

PRAX a skúsenosti nevyhnutné!!

  • Zabezpečené ubytovanie.
  • Práca je celoročná dlhodobá na turnusy, okrem Vianoc.
  • Fakturácia každé 2 týždne.

Práca vhodná pre jednotlivcov alebo partiu (jeden z partie musí vedieť Nemecký jazyk).

POTREBNÉ DOKUMENTY:

  • Žvnosť,
  • A1,
  • Freistellung.

Ponuka je aktuálna do: 31.10.2019

Stručná charakteristika spoločnosti

V KELBELGROUP spolupracujeme so spoločnosťami ako subdodávateľ prác, alebo sprostredkovaťel pracovníkov v stavebných a montážnych projektov. V našej spoločnosti pracujú profesionálny a kvalifikovaný pracovníci. V spolupráci s www.top-prace.sk a www.kelbel-elektro.sk stále vyhľadávame vhodných kandidátov, ktorí spĺňajú kvalifikačné predpoklady a štandardy. Najčastejšie realizujeme projekty v oblasti elektrikárskych, zváračských a zámočníckych prác atď. Zdôrazňujeme, že NIE SME pracovná agentúra. Pôsobíme najčastejšie v Nemecku alebo iných členských štátoch EÚ. Všetky naše kroky sú v súlade právnymi predpismi každého členského štátu EÚ. TEŠÍME SA NA SPOLUPRÁCU!!!

Adresa spoločnosti

Južná trieda 4B
04001, Košice - mestská časť Juh
  • Miesto práce Nemecko
  • Kraj Zahraničie
  • Typ ponuky živnosť
  • Základná mzda (brutto) 18 - 22 EUR/hod Hodinová sadzba závisí od znalostí Nemeckého jazyka.
  • Termín nástupu: Ihneď
Odoslať žiadosť o prácu