Táto ponuka už nie je aktuálna. Pozrite si podobné pracovné ponuky - Nastavovač CNC strojov, Operátor strojov a zariadení

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Nastavovač CNC centier (Obrobňa) - nastavovanie, prestavovanie CNC obrábacích centier. Koordinácia práce operátorov vo výrobe. Vykonávanie meraní, zodpovednosť za chod obrábacích centier.

Požiadavky na uchádzača

Požadované vzdelanie:
Úplné stredné odborné vzdelanie

Ďalšie požiadavky:

Znalosť práce v programe Siemens výhodou, znalosť čítania strojárskych/ pneumatických výkresov

Pracovné miesto vhodné aj pre:

absolventa

Pracovné podmienky:

  • Práca na zmeny: nepretržitý pracovný režim
  • Nočná práca: áno

2

Mzda od 825 eur + variabilná zložka až do 8 %., zmenové príplatky nad rámec zákoná, dovolenkový a vianočný príspevok, príspevok na DDS vo výške 2% zo zúčtovanej mzdy, penzijný program, stravovanie v závode - menu len za 0,84 eur, bohatý sociálny program aj pre rodinných príslušníkov, firemné eventy, životné a úrazové poistenie

Obchodné meno: Continental Automotive Systems Slovakia s.r.o.
IČO: 36633623
Adresa:

  • Cesta ku Continentalu 8950/1, Zvolen, 96001