Čašník

Čašník/Čašníčka

Táto ponuka už nie je aktuálna. Pozrite si podobné pracovné ponuky - Čašník

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- obsluha hostí podľa gastronomických pravidiel
- podávanie informácií o ponúkanom sortimente jedál
- príjemné vystupovanie voči hosťom i kolegom

Požiadavky na uchádzača

Požadované vzdelanie:
Stredné odborné vzdelanie v odbore čašník, servírka

Cudzie jazyky:
  • anglický - elementárna: A1 a A2

Dĺžka praxe:

bez požiadavky na odbornú prax

Pracovné miesto vhodné aj pre:

absolventa

Pracovné podmienky:

  • Práca na zmeny: dvojzmenný pracovný režim

1

- práca v elegantnom štvorhviezdičkovom hoteli
- možnosť ubytovania, zamestnanecká strava
- možnosť využívať hotelové wellness centrum
- možnosť kariérneho postupu
- výborné platové podmienky

Informácie o firme

Obchodné meno: STAR, spol. s r.o.
Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
IČO: 18048943
Internetová adresa: star@star.sk
Telefón: 0346212204
Charakteristika: - prevádzka Stavebniny - maloobchod a veľkoobchod so stavebným materiálom, priemyselným tovarom, kúpelňové štúdio, medzinárodná nákladná preprava. - prevádzka Hotel Štefánik - ubytovacie a reštauračné zariadenie, wellness centrum.
Adresa:

  • Brezovská 474
  • 90701 Myjava
  • Slovensko