Obchodný zástupca

Obchodný špecialista/konzultant s možnosťou kariérneho rastu

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- komunikácia s obchodnými partnermi

- účasť na poradách a mítingoch

 - práca s databázou

- dojednávanie, vedenie a uzatváranie obchodných stretnutí

- dbanie o kvalitný a prvotriedny klientsky servis

- plánovanie time-managmentu

- stanete sa súčasťou mladého kolektívu

- možnosť stať sa súčasťou nového a úspešného projektu

- úspešným kandidátom ponúkame možnosť zapojiť sa do manažérskej akadémie pre obsadenie klúčových manažérskych pozícií

Požiadavky na uchádzača

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním
  • Vysokoškolské III. stupňa
  • Vysokoškolské II. stupňa
  • Stredoškolské s maturitou
  • Vysokoškolské I. stupňa
Vodičský preukaz
  • B
Osobnostné predpoklady a zručnosti

- vítané sú skúsenosti s obchodom

- flexibilita, ochota učiť sa

- zodpovednosť, precíznosť, spoľahlivosť

- komunikačné a prezentačné zručnosti

- nadštandardné FIX-né odmeňovanie

- pasívny príjem

- úspešná a dlhodobá kariéra už po 3-om mesiaci spolupráce

- možnosti kariérneho rastu pre obsadenie kľúčových manažérskych pozícií

- absolvovanie inovatívneho vzdelávacieho programu

- podpora od manažérov s medzinárodnými skúsenosťami v každom kroku programu

- vytváranie pasívneho príjmu už od 1.mesiaca spolupráce

- penzijný plán v našej spoločnosti

- účasť na konferenciách v prípade plnení nastavených plánov

- cestovné poukazy

Na obchodníckych pozíciách určených mandátnou zmluvou ponúkame okrem zázemia silnej a stabilnej medzinárodnej spoločnosti aj možnosť profesionálneho rozvoja a sebarealizácie, prepracovaný systém školení obchodných a manažérskych zručností, ako aj nadpriemerné finančné ohodnotenie podľa dosiahnutých výsledkov.

V prípade, že Vás naša ponuka zaujala a spĺňate uvedené požiadavky, zašlite nám svoje CV.

Vzhľadom k veľkému počtu žiadostí, si vyhradzujeme právo kontaktovať iba vybraných uchádzačov.

Vopred ďakujeme všetkým záujemcom za zaslanie životopisov.

Na výberové konanie budú pozvaní len úspešní uchádzači. Výberové konanie sa uskutoční v sídle spoločnosti na adrese:

MetLife, Pribinova 10, Bratislava - v budove Eurovea, v časti CENTRAL 3 na 7. poschodí.

Poznámka

Spoločnosť MetLife je nadnárodná a stabilná spoločnosť s históriou viac ako 150 rokov. Na Slovensku pôsobí od roku 1995 a má vyše 100 miliónov zákazníkov. Patrí do prvej trojky najsilnejších poisťovní na Slovensku. Ponúka klientom kvalitné servisné služby a prvotriedny zákaznícky servis. Najsilnejším produktom je životné poistenie, ktoré sa každým rokom inovuje o nové pripoistenia a ako doplnok ponúka svojím klientom aj kvalitné cestovné poistenie. Adresa spoločnosti: MetLife Europe Limited, pobočka poisťovne z iného členského štátu Pribinova 10 811 09 Bratislava http://www.metlife.sk

Adresa spoločnosti

Jozefa Vachovského 27
84106, Bratislava
  • Miesto práce Bratislava
  • Kraj Bratislavský kraj‎ Trnavský kraj
  • Typ ponuky plný úväzok
  • Základná mzda (brutto) 1500 - 2500 EUR/mesiac Bonusy a provízie
  • Termín nástupu: Ihneď
  • Ponuka je vhodná pre absolventa
  • Bez znalosti jazyka
Odoslať žiadosť o prácu