Automechanik

Automechanik, Automechatronik - Rakúsku (Vorarlberg)

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Agentúra Elliem ponúka voľné pracovné pozície pre automechanikov a
automechatronikov do Rakúska, oblasť Vorarlberg. Pracovná náplň: údržba, oprava a kontrola vozidiel, montážne a demontážne práce na vozidlách, hľadanie chýb a ich odstraňovanie, servis vozidiel a starostlivosť o vozidlá, montáž a demontáž elektrických častí vozidiel. Práca na rakúsku pracovnú zmluvu. Nutná komunikatívna nemčina. Životopisy zasielajte v nemeckom jazyku.

Požiadavky na uchádzača

Nižšie stredné odborné vzdelanie v odbore technické služby v autoservise
Stredné odborné vzdelanie v odbore technické služby v autoservise

Vodičské oprávnenie:
  • Skupina B
Všeobecné spôsobilosti:
  • tímová práca
  • pružnosť v myslení (adaptabilita, flexibilita, improvizačné spôsobilosti)
  • samostatnosť
Cudzie jazyky:
  • nemecký - pokročilá: B1 a B2
Ďalšie požiadavky:

Od uchádzačov sa vyžaduje vzdelanie v obore, samostatná zodpovedná práca, tímová práca a flexibilita. Nutná komunikatívna nemčina. Životopisy v nemčine zasielajte na mailovú adresu: info@elliem-personnel.eu. Tešíme sa na Vašu odozvu.

Pracovné miesto vhodné aj pre:

absolventa
mladistvého

5

Zamestnávateľ vypláca diéty vo výške 41,40 Eur na pracovný deň. Práca na rakúsku pracovnú zmluvu na dobu neurčitú a z toho vyplývajúce rôzne sociálne výhody. Podľa zákona vyplácaný 13. a 14. plat. Výborné zaškolenie a práca na dlhodobú spoluprácu. Ubytovanie zabezpečené zamestnávateľom. Pomoc pri vybavovaní rodinných prídavkov z Rakúska a daňovom vyrovnaní.
+ zabezpečenie ubytovania

Informácie o firme

Obchodné meno: Agentúra Elliem s.r.o.
Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
IČO: 50971948
Internetová adresa: www.elliem-personnel.eu
Telefón: +421904972480
Charakteristika: Agentúra Elliem s.r.o.je personálno-poradenská spoločnosť, ktorá sa zaoberá sprostredkovaním práce do nemecky a francúzsky hovoriacich krajín. Na trhu práce pôsobíme od roku 2014 a za toto obdobie sa nám podarilo zamestnať už desiatky záujemcov o prácu v zahraničí. Zameriavame sa predovšetkým na sprostredkovanie práce do oblasti stavebných a remeselných činností do Rakúska na rakúsku pracovnú zmluvu a do oblasti opatrovania starších osôb do krajín ako sú Luxembursko, Nemecko, Francúzsko a Belgicko, ale aj do iných oblastí života. V rámci svojej činnosti spoločnosť poskytuje aj poradenské služby. Pomôžeme Vám vybaviť rodinné prídavky, rodičovský príspevok v zahraničí, vrátenie dane ako aj vrátenie príspevku z dovolenkovej kasy v Rakúsku (tzv. BUAK). Svoju činnosť vykonávame na základe povolenia vydaného Okresným súdom Žilina, oddiel: Sro, Vložka číslo: 68122/L. Naša spoločnosť nezamestnáva, len sprostredkúva prácu uchádzačom o prácu v zahraničí. Naším hlavným mottom je dôvera a korektnosť vo vzťahoch.
Adresa:

  • Lysica 303
  • 01305 Lysica
  • Slovensko