Operátor výroby

Výrobný pracovník

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Zabezpečovať bezprostrednú výrobu automobilov z hľadiska kvality, množstva a času vo výrobných prevádzkach zvarovňa, lakovňa alebo montáž
• Uskutočňovať výrobné operácie na svojom pracovnom úseku
• Vykonávať operácie údržby prvého stupňa (drobné údržbové práce v rámci svojej zodpovednosti) a podieľať sa na TPM
• Zabezpečovať čistenie a upratovanie svojho pracovného miesta a pracoviska
• Podieľať sa na neustálom zlepšovaní produktu a procesu
• Dbať na dodržiavanie bezpečnostných pokynov a pracovných štandardov
• Pri práci sa riadiť internými predpismi spoločnosti PSA Peugeot Citroën

Požiadavky na uchádzača

Požadované vzdelanie:
Základné vzdelanie
Nižšie stredné odborné vzdelanie
Stredné odborné vzdelanie
Úplné stredné odborné vzdelanie

Ďalšie požiadavky:

• Základné alebo stredoškolské vzdelanie (výučný list, maturita), vzdelanie v obore a prax v automobilovom priemysle nie je podmienkou
• Skúsenosti vo výrobnom procese výhodou, technické znalosti v oblasti automobilov vítané
• Ochota a chuť pracovať na zmeny
• Spoľahlivosť a flexibilita, manuálna zručnosť, schopnosť rýchlo a pohotovo reagovať na vzniknuté problémy
• Motivácia a záujem o trvalé zamestnanie v PSA

Dĺžka praxe:

bez požiadavky na odbornú prax

Pracovné miesto vhodné aj pre:

absolventa

Pracovné podmienky:

  • Práca na zmeny: trojzmenný pracovný režim
  • Nočná práca: áno

300

• Zaujímavé finančné ohodnotenie (základný plat, individuálna a kolektívna výkonnostná prémia, mzdové zvýhodnenie za prácu v noci), 13. plat, odmeny za nápady na zlepšenie
• Pracovná zmluva o dočasnom pridelení prostredníctvom Agentúry dočasného zamestnávania s možnosťou prechodu do kmeňového stavu PCA Slovakia po splnení podmienok
• Práca v trojzmennom režime
• Stravné formou gastrolístkov, celoročný pitný režim
• Možnosť ubytovania za úhradu (ubytovne a nájomné byty)
• Ostatné sociálne benefity podľa Agentúry dočasného zamestnávania

Kontaktná osoba:

  • Ing. Eva Molnárová
    nabor@mpsa.com

    tel.: +421335483185
    fax: +421335484608

Informácie o firme

Obchodné meno: PCA Slovakia, s.r.o.
Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
IČO: 36256013
Internetová adresa: www.psa-slovakia.sk
Telefón: 0335936111
Charakteristika: Automobilka v Trnave patrí k technologicky najmodernejším závodom skupiny PSA Peugeot Citroën. Tri roky po položení základného kameňa sa v júni 2006 rozbehla výroba modelu Peugeot 207. Už v prvom štvrťroku 2009 prišla na trh novinka Citroën C3 Picasso, ktorá sa vyrába výhradne na Slovensku. V roku 2009 opustilo výrobné pásy takmer 205 000 vozidiel a trnavská automobilka sa stala najväčším výrobcom áut na Slovensku. V novembri 2011 zišlo z výrobnej linky už miliónte vozidlo. V roku 2013 trnavský závod vyrobil 248 405 automobilov. Dôslednou aplikáciou Systému výroby PSA a štandardizáciou všetkých pracovných postov sa závod rýchlo dostal medzi výrobné centrá skupiny s najlepšími výsledkami kvality. Aj vďaka tomu mu materská spoločnosť zverila náročnú úlohu: prípravu a následné spustenie výroby koncernovej novinky Peugeot 208. Toto vozidlo zo segmentu B začal trnavský závod vyrábať v marci 2012. V súčasnosti závod pracuje v režime troch pracovných zmien, výrobné tempo je 57 vozidiel / hodinu. Denne vyprodukuje pre našich klientov 1 283 vozidiel. Výrobný závod v Trnave má okolo 3.500 zamestnancov s priemerným vekom 35 rokov a podielom 23% žien.
Adresa:

  • Automobilová ulica 1
  • 91701 Trnava
  • Slovensko