Obchodný zástupca

Obchodný zástupca pre región Košice a Prešov

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Starostlivosť o existujúcich zákazníkov
- Zisťovanie a analýza potrieb zmluvných aj potenciálnych partnerov
- Spracovávanie návrhov resp. podkladov na podpis zmlúv s novými partnermi
- Vyhľadávanie nových zákazníkov v pridelenom regióne
- Zabezpečovať pre partnerov aktuálne informácie a marketingové materiály
- Vykonávať servis, kontrolu produktu a zaškolenie prevádzkovateľa (zodpovednosť za dodržiavanie stanovených technologických postupov zo strany partnerov a za dodržiavanie hygieny a HACCP na prevádzkach)
- Spracovávanie pravidelných záznamov o svojej činnosti a stave v regióne
- Oboznámenie partnerov a aktívny prístup k akciám organizovaných centrálou spoločnosti
- Navštevovať prevádzky v pravidelných intervaloch
- Zrušenie prevádzok – vrátenie technológie v zodpovedajúcom stave na centrálu
- Dodržiavanie zmluvných podmienok parterom
- Prieskum trhu a sledovanie činnosti konkurencie v pridelenom regióne
- Hospodárne nakladanie s marketingovými materiálmi
- Efektívne využitie pracovnej doby (GPS)
- Oznamovať priameho nadriadeného s nezrovnalosťami v kvalite výrobkov
- Udržiavať pridelené pracovné pomôcky a zariadenia (firemné vozidlo, notebook, PDA, telefón) v prevádzkyschopnom a čistom stave. V prípade poškodenia neodkladne nahlásiť zodpovednému pracovníkovi resp. priamemu nadriadenému.
- Evidovať každú manipuláciu s technológiou do systému (tablet)

Požiadavky na uchádzača

Požadované vzdelanie:
Úplné stredné odborné vzdelanie
Vyššie odborné vzdelanie
Vysokoškolské vzdelanie prvého stupňa

Vodičské oprávnenie:
  • Skupina B
Všeobecné spôsobilosti:
  • kultivovaný slovný prejav, schopnosť vyjadrovania sa
  • komunikácia (jednanie s ľuďmi)
  • motivovanie ľudí
  • pružnosť v myslení (adaptabilita, flexibilita, improvizačné spôsobilosti)
  • organizovanie a plánovanie práce
  • tímová práca
Ďalšie požiadavky:

- Prax v potravinárskom FMCG segmente (napr. obchodný zástupca, rozvojový manažér)
- Zodpovednosť
- Ochota cestovať vo zverenom regióne
- Proklientsky prístup
- Orientácia na výsledok a ciele spoločnosti
- Výborné predajné, vyjednávacie a prezentačné schopnosti
- Schopnosť pracovať v tíme
- Motivácia pre prácu obchodného zástupcu a schopnosť motivovať a usmerňovať
- Vysoké pracovné nasadenie
- Organizačné schopnosti, flexibilita

Dĺžka praxe:

aspoň 3 roky

1

- Provízie na základe dosiahnutých výsledkov
- Zázemie stabilnej a prosperujúcej spoločnosti
- Služobné auto, mobilný telefón
- Zľava na produkty firmy
- Vianočný bonus, náborový bonus
- Príspevok na kultúru, šport, voľný čas a zdravie
- Možnosť byť súčasťou úspešného, dynamického tímu
- Priestor pre kariérny a osobnostný rast a možnosť realizovať svoje nápady

Informácie o firme

Obchodné meno: MINIT SLOVAKIA, spol. s r.o.
Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
IČO: 17053897
Internetová adresa:  www.minitbakery.sk
Telefón: +421905474570
Charakteristika: MINIT SLOVAKIA, s.r.o. je najväčším výrobcom a predajcom mrazených pekárenských výrobkov na Slovensku, ktorý má jeden z najmodernejších výrobných závodov v strednej Európe. Sme tvorcami pekárenských zážitkov - MINIT je značkou pre všetkých ľudí, ktorí si chcú pre seba alebo pre svojich blízkych urobiť bežný deň krajším. MINIT je značka, ktorá si cení skutočný ľudský charakter, nadšenie, energiu a spolupatričnosť, teda všetky tie hodnoty, ktoré sú vlastné každej zdravej a dobrej rodine.
Adresa:

  • Múzejná 208/1
  • 92901 Dunajská Streda
  • Slovensko

zdroj: upsvar.sk

  • Miesto práce Prešov Košice
  • Kraj Košický kraj‎ Prešovský kraj
  • Typ ponuky plný úväzok
  • Základná mzda (brutto) od 870 EUR/mesiac