Konštruktér (Stavebníctvo a reality)

Statik - konštruktér betónových konštrukcií

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-statické výpočty, odborné posudky
- konštruktérske a kresličské práce v oblasti navrhovania nosných konštrukcií stavieb
- vypracovanie výkresov tvarov, výkresov výstuže monolotických železobetónových prvkov
- vypracovanie dielenských výkresov prefabrikovaných dielcov
- spolupráca na významných projektoch doma i v zahraničí

Požiadavky na uchádzača

Stredné odborné vzdelanie v skupine odborov Stavebníctvo, geodézia a kartografia
Vysokoškolské vzdelanie prvého stupňa v odbore pozemné stavby a architektúra
Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa v odbore pozemné stavby - nosné konštrukcie budov

Vodičské oprávnenie:
  • Skupina B
Všeobecné spôsobilosti:
  • tímová práca
  • samostatnosť
  • osobnostný rozvoj
  • technická gramotnosť
Cudzie jazyky:
  • anglický - pokročilá: B1 a B2
  • nemecký - pokročilá: B1 a B2

Podmienka: Ovládanie aspoň jedného z vybraných jazykov

Počítače:
  • Microsoft Excel - pokročilá
  • Microsoft Word - pokročilá
  • Open Office - pokročilá
  • Microsoft PowerPoint - pokročilá
Ďalšie požiadavky:

Hlavnou požiadavkou na zamestnanca je chuť pracovať a vzdelávať sa zároveň.
Schopnosť ovládať stavebný software Allplan alebo Tekla Structures podmienkou.
Schopnosť ovládať výpočtový software AxisVM, IdeaStatiCA, alebo GEO5 podmienkou.

Dĺžka praxe:

bez požiadavky na odbornú prax

Pracovné miesto vhodné aj pre:

absolventa
mladistvého
zdravotne postihnutého

Pracovné podmienky:

  • Pracovný čas: od 6:00 do 18:00
  • Práca na zmeny: pružný pracovný čas

5

- účasť na odborných školeniach a seminároch
- firemné podujatia

Informácie o firme

Obchodné meno: PP PROJECT - CONCRETE, s.r.o.
Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
IČO: 50725149
Internetová adresa:  http://www.pp-project.sk/
Telefón: +421904762448
Charakteristika: www.pp-project.sk - projekčná kancelária zaoberajúca sa návrhom nosných konštrukcií - pracujeme na projektoch doma i v zahraničí - zaoberáme sa vypracovaním projektov pre všetky stupne projektovej dokumentácie - zabezpečujeme komplexnú projekčnú a inžiniersku činnosť
Adresa:

  • Veličná 303
  • 02754 Veličná
  • Slovensko

zdroj: upsvar.sk

  • Miesto práce Dolný Kubín
  • Kraj Žilinský kraj‎
  • Typ ponuky plný úväzok
  • Základná mzda (brutto) od 2000 EUR/mesiac