Zvárač (Strojárstvo)

zvárač -zámočník

Táto ponuka už nie je aktuálna. Pozrite si podobné pracovné ponuky - Zvárač (Strojárstvo)

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

zváranie oceľových profilov, skeletov autobusov, ohýbanie materiálu, zváranie oceľových plechov, delenie materiálu.

Požiadavky na uchádzača

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním
  • Stredoškolské bez maturity
  • Stredoškolské s maturitou
  • Odbor: strojárstvo, zvárač
Vodičský preukaz
  • B

Počet rokov praxe: 2 roky

Osobnostné predpoklady a zručnosti

manuálna zručnosť, pracovné nasadenie, spoľahlivosť, záujem o stabilnú prácu.

Odborný rast, odmeny pri pracovnom jubileu, vlastná jedáleň a obed za 0,63 €, príspevky na kultúrne podujatia 20 €, možnosť doškolenia v oblasti zvárania, príspevok na tuzemské rekreácie 275 €/rok, bonus za dochádzku 600 €/rok, zaujímavá práca v oblasti automobilového priemyslu.

Žiadosť a životopis posielajte v slovenskom jazyku e-mailom, oslovovať budeme uchádzačov , ktorí spĺňaju uvedené požiadavky a budú zaradení do užšieho výberu. Vybraní uchádzači sa zúčastnia pohovoru so zástupcami spoločnosti.

Ponuka je aktuálna do: 18.04.2019

Adresa spoločnosti

Sadová 14A,
05201, Sp. Nová Ves
  • Miesto práce Spišská Nová Ves
  • Kraj Košický kraj‎
  • Typ ponuky plný úväzok
  • Základná mzda (brutto) od 950 EUR/mesiac plus príplatky , prémie a osobné ohodnotenie
  • Termín nástupu: Ihneď
  • Bez znalosti jazyka
Odoslať žiadosť o prácu