Kuchár

Kuchár

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Reštaurácia v Komárne hľadá do trvalého pracovného pomeru kuchára/ku do profesionálne vybavenej smenovej prevádzky.
Reštaurácia ponúka aj možnosť ubytovania v prípade, že pochádzate zo vzdialenejšieho mesta.
V elegantnom prostredí vás očakáva mladý kolektív a vedenie reštaurácie ponúka možnosť profesionálneho rastu a vzdelávania v oblasti gastronómie.

Požiadavky na uchádzača

Požadované vzdelanie:
Stredné odborné vzdelanie

Všeobecné spôsobilosti:
  • tímová práca
  • tvorivosť (kreativita)
Ďalšie požiadavky:

V prípade záujmu nás kontaktujte na 0904 822 342 a radi vám povieme viac informácii.
Môžete nám zaslať aj váš životopis na emailovú adresu:
dewytta@dewytta.com.

Dĺžka praxe:

aspoň 6 mesiacov

Pracovné miesto vhodné aj pre:

absolventa

Pracovné podmienky:

  • Práca na zmeny: dvojzmenný pracovný režim

2

Odmena za prácu podľa vašich skúseností:
JUNIOR - nástupná mzda 1100 eur BRUTTO/mesiac + odmeny => cca 800 eur NETTO/mesiac

SENIOR - nástupná mzda 1300 eur BRUTTO/mesiac + odmeny => cca 1000 eur NETTO/mesiac

Informácie o firme

Obchodné meno: dewytta, s.r.o
Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
IČO: 51331659
Internetová adresa:  www.dewytta.com
Telefón: +421904822342
Charakteristika: Uchádzačom o prácu zabezpečíme cez výnimočný videoprofil nové ponuky práce. Firmám prinášame unikátny prístup k efektívnemu výberu nového zamestnanca.
Adresa:

  • Hadovská cesta 5308/6B
  • 94501 Komárno
  • Slovensko