Finančný poradca

Manažérsky vzdelávací program 2019

Táto ponuka už nie je aktuálna. Pozrite si podobné pracovné ponuky - Finančný poradca

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Staňte sa expertom na poradenstvo v oblasti dôchodkových produktov a produktov životného poistenia.

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:

Skúšobná doba (3-6 mesiacov) zahŕňa tieto povinnosti:

- účasť na školeniach a vzdelávacích procesoch
- účasť na poradách a mítingoch
- možnosť stať sa súčasťou nového a úspešného projektu
- komunikácia s obchodnými partnermi
- plánovanie time-managmentu
- dojednávanie, vedenie a uzatváranie obchodných stretnutí
- práca s databázou
- pre uspešných uchádzačov sú pripravené manažérske pracovné pozície

Manažérska pozícia zahŕňa tieto povinnosti:

- nábor a výber finančných agentov do svojho tímu
- adaptácia, vedenie a motivácia finančných agentov
- monitoring a zodpovednosť za obchodné výsledky skupiny
- vedenie porád a podpora finančných agentov
- aktívna účasť na firemných vzdelávacích a rozvojových školeniach
- atraktívna podpora pri budovaní svojej kariéry

Požiadavky na uchádzača

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním
  • Nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
  • Vysokoškolské III. stupňa
  • Vysokoškolské II. stupňa
  • Študent vysokej školy
  • Stredoškolské s maturitou
  • Vysokoškolské I. stupňa
Počítačové znalosti - používateľ
  • Microsoft Excel - základy
  • Microsoft Word - základy
  • Microsoft PowerPoint - základy
Vodičský preukaz
  • B
Osobnostné predpoklady a zručnosti

Požadované vzdelanie:
Úplné stredné odborné vzdelanie
Úplné stredné všeobecné vzdelanie (gymnázium)
Vyššie odborné vzdelanie
Vysokoškolské vzdelanie prvého stupňa
Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa
Vysokoškolské vzdelanie tretieho stupňa

Vodičské oprávnenie:

  • Skupina B

Ďalšie požiadavky:

• Stredoškolské vzdelanie s maturitou.
• Bezúhonnosť (=čistý register trestov).
• Zodpovednosť.
• Znalosti v oblasti financií výhodou.
• Akceptujeme aj VŠ absolventov s praxou počas VŠ.

Dĺžka praxe:

bez požiadavky na odbornú prax

Osobnostné predpoklady a zručnosti:

- vítané skúsenosti s riadením predaja alebo vlastným podnikaním
- zameranie na výkon s postojom lídra
- ambiciózny, otvorený novým výzvam
- vítaná prax vo vedení tímu obchodníkov
- vítaná prax v oblasti finančníctva alebo poisťovníctva výhodou
- schopnosť motivovať a viesť tím
- pozitívna energia a chuť posúvať veci dopredu
- organizačné schopnosti, orientácia na výsledky a efektivitu
- spoľahlivosť
- komunikatívnosť
- znalosť finančného sektora - výhodou
- náborové a adaptačné zručnosti

• Mimoriadne atraktívny systém odmeňovania, ktorý vám poskytne možnosti nadštandardného zárobku. Maximálny mesačný zárobok závisí len od vás. Priemerný zárobok poradcu je 1 000 eur mesačne. Fixná mesačná odmena počas adaptácie.
• Sprostredkujeme vám kontakty so záujmom o uzatvorenie zmlúv životného poistenia.
• Pridelíme vám portfólio klientov o ktoré sa budete starať.
• Flexibilný pracovný čas.
• Bezplatný, kvalitný systém vzdelávania.
• Podpora od manažérov s medzinárodnými skúsenosťami v každom kroku, ktorý vám pomôže s adaptáciou a získaním predajných zručností.
• Možnosť kariérneho rastu a zapojenie sa do manažerskej akadémie už po 6 mesiacoch.
• Priateľskú atmosféru v tíme renomovanej spoločnosti.

- vytváranie pasívneho príjmu už od 1.mesiaca spolupráce
- penzijný plán v našej spoločnosti
- účasť na konferenciách v prípade plnení nastavených plánov.

V prípade, že Vás naša ponuka zaujala a spĺňate uvedené požiadavky, zašlite nám svoje CV na: mmackulakova@topagency.sk

Vzhľadom k veľkému počtu žiadostí, si vyhradzujeme právo kontaktovať iba vybraných uchádzačov.
Vopred ďakujeme všetkým záujemcom za zaslanie životopisov.
Na výberové konanie budú pozvaní len úspešní uchádzači.

Výberové konanie sa uskutoční v sídle spoločnosti na adrese:
Pribinova 10, Bratislava - v budove Eurovea, v časti CENTRAL 3 na 7. poschodí.
Alebo sídlo vzdelávacieho programu - Paulínska 20, Trnava , OC Balakovo 1 posch.

Adresa spoločnosti

Pribinova 10
81109, Bratislava
  • Miesto práce Malacky Senica Trnava Bratislava Senec
  • Kraj Bratislavský kraj‎ Trnavský kraj
  • Typ ponuky živnosť na dohodu (brigády) skrátený úväzok
  • Základná mzda (brutto) od 1100 EUR/mesiac
  • Termín nástupu: 15.02.2019
  • Ponuka je vhodná pre absolventa
  • Bez znalosti jazyka
Odoslať žiadosť o prácu