Technológ (Strojárstvo)

STROJÁRSKY TECHNOLÓG

Táto ponuka už nie je aktuálna. Pozrite si podobné pracovné ponuky - Technológ (Strojárstvo)

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- spracovanie technologických postupov zákaziek
- spracovanie podkladov pre zváranie podľa výkresovej dokumentácie

Požiadavky na uchádzača

Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa v odbore strojárska technológia - strojárska výroba
Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa v odbore strojárska technológia

Vodičské oprávnenie:
  • Skupina B
Všeobecné spôsobilosti:
  • technická gramotnosť
Počítače:
  • Microsoft Word - pokročilá
  • Microsoft Excel - pokročilá
  • Microsoft Outlook - pokročilá
  • AutoCAD - pokročilá

Dĺžka praxe:

aspoň 2 roky

Pracovné podmienky:

  • Pracovný čas: od 6:00 do 14:00
  • Práca na zmeny: jednozmenný pracovný režim

1

- tarifná mzda od 700,- €/mes. podľa praxe a schopností
- výška mzdy od 1 000,- €/mes. do 1 400,- €/mes.
- práca v stabilnej spoločnosti
- výplata vždy načas

Kontaktná osoba:

  • Janka Schonová
    Referent pre Personalistiku
    k-supra@k-supra.sk

    tel.: +421918697256
    fax: 0486122251

Informácie o firme

Obchodné meno: K - SUPRA, s.r.o.
Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
IČO: 36057592
Telefón: +421486122251
Charakteristika: História vzniku našej firmy siaha do obdobia pôsobenia strojárskeho koncernu Mostáreň Brezno. Naša firma pôsobí na slovenskom a medzinárodnom strojárenskom trhu dlhšiu dobu. Počas tohto obdobia si vybudovala dobré a pevné postavenie vďaka svojej kvalitnej a spoľahlivej výrobe. Naše výrobky sú známe na Slovensku, v Európskej únií, ale aj v zámorí. Sme dodávateľom a subdodávateľom pre viacero veľkých popredných svetových firiem.
Adresa:

  • Mostárenská 9/29
  • 97703 Brezno
  • Slovensko

zdroj: upsvar.sk

  • Miesto práce Brezno
  • Kraj Banskobystrický kraj‎
  • Typ ponuky plný úväzok
  • Základná mzda (brutto) od 700 EUR/mesiac