Profesionálny rodič

Profesionálny náhradný rodič

Táto ponuka už nie je aktuálna. Pozrite si podobné pracovné ponuky - Profesionálny rodič

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

zamestnanec detského domova, ktorý poskytuje starostlivosť určenému počtu detí vo svojom domácom prostredí v zmysle § 51 ods. 1, písm. a) zákona č. 305/2005 Z. z. o sociálnoprávnej ochrane detí a sociálnej kuratele a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov a v zmysle § 52 zákona č. 311/2001 Z. z. Zákonník práce v znení neskorších predpisov

Požiadavky na uchádzača

Požadované vzdelanie:
Nižšie stredné odborné vzdelanie
Stredné odborné vzdelanie

Vodičské oprávnenie:
  • Skupina B
Počítače:
  • Microsoft Excel - pokročilá
  • Microsoft Word - pokročilá
  • Internet - pokročilá
Ďalšie požiadavky:

znalosť príslušných zákonov, najmä Zákon č. 305/2005 Z. z. o sociálnoprávnej ochrane detí a sociálnej kuratele a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov.

Doplňujúce požiadavky:
občianska bezúhonnosť,
vodičský preukaz sk. „B“- aktívny vodič.

1

Informácie o firme

Obchodné meno: Centrum pre deti a rodiny Kolíňany
Právna forma: Rozpočtová organizácia
IČO: 00513865
Internetová adresa:  www.dedkolinany.sk
Telefón: 0372433011
Charakteristika: Samostatná odborná činnosť zahrňujúca individuálne orientovanú starostlivosť o deti a mládež.
Adresa:

  • Hlavná 499
  • 95178 Kolíňany
  • Slovensko

zdroj: upsvar.sk

  • Miesto práce Nitra
  • Kraj Nitriansky kraj
  • Typ ponuky plný úväzok
  • Základná mzda (brutto) od 728 EUR/mesiac