Obchodný zástupca

Poradca klienta banky a poisťovne Wüstenrot

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Vyhľadávanie nových klientov
- Starostlivosť o existujúcu klientelu prichádzajúcu na kontaktné miesta
- Servis klientov pri poistných udalostiach a potrebe poradiť
- Vypracovanie návrhov ponúk na úver, poistenie, sporenie
- Pravidelné školenia a porady s manažmentom pobočiek
- Vzdelávanie sa hradené spoločnosťou
- Pravidelné telefonické, mailové osobné stretnutia a komunikácia
- Uzatváranie zmlúv úverových, poistných, sporiacich

Požiadavky na uchádzača

Požadované vzdelanie:
Úplné stredné odborné vzdelanie

Vodičské oprávnenie:
  • Skupina B
Všeobecné spôsobilosti:
  • komunikácia (jednanie s ľuďmi)
  • kultivovaný písomný prejav
  • finančná a ekonomická gramotnosť
  • analyzovanie a riešenie problémov
Ďalšie požiadavky:

čistý register trestov

ZHRNUTIE PONUKY:

Klientský poradca pre Wüstenrot (región Orava)

Poradca môže sa zamerať buď komplexne na poistenie aj banku
alebo si vyberie len predaj poistenia alebo len bankové produkty

Miesto práce
Tvrdošín a Námestovo a Dolný Kubín

Druh pracovného pomeru
živnosť alebo dohoda o zastúpení bez živnosti

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
fix + provízny systém + mesačné odmeny

Chcete nadštandardný zárobok za svoju prácu? Máte radi pestrú a rozmanitú činnosť? Radi spoznávate nových ľudí a nebojíte sa osloviť klienta? Ste ochotný pracovať na sebe a učiť sa?

Ak ste na všetky otázky odpovedali ÁNO, ste na správnej adrese!

Prihláste sa do nášho výberového konania a možno práve Vy dostanete atraktívnu príležitosť.

Wüstenrot v súčasnej dobe hľadá poradcu pre región Orava - okresy Tvrdošín a Námestovo

V prípade záujmu získate jedinečnú možnosť naučiť sa pracovať v tíme, zároveň dostanete príležitosť vyskúšať si prácu v oblasti obchodu, bankovníctva, poisťovníctva, starostlivosti o zákazníkov a iné.

Práca je vhodná aj pre začiatočníkov. Každý nový pracovník prejde komplexným zaškolením. Dôležitá je chuť pracovať a napredovať, ukážeme Vám cestu ako. Tak sa pridajte k nám!

Vašou hlavnou náplňou bude:

akvizičná činnosť

konzultovanie finančných potrieb klientov a následná príprava finančných návrhov v oblasti stavebného sporenia, stavebných úverov a medziúverov Wüstenrot stavebnej sporiteľne, a.s. a poistných produktov Wüstenrot poisťovne, a.s.

komplexná starostlivosť o klientov v pridelenom regióne

práca s databázou klientov

Zamestnanecké výhody, benefity
program „Podpory pri štarte“ na obdobie 12 mesiacov

garantovaný príjem za zodpovedne vykonanú prácu, provízie a hierarchické provízie

silné zázemie prosperujúcej a stabilnej medzinárodnej spoločnosti

prepracovaný školiaci a rozvojový program

možnosť profesijného, kariérneho a osobnostného rastu

motivujúce finančné ohodnotenie a jedinečný bonusový systém

silná materiálna podpora spoločnosti a iné benefity

flexibilný pracovný čas

široké portfólio kvalitných finančných produktov ocenených prestížnymi značkami kvality Slovak gold a Zlatá minca

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

stredoškolské s maturitou

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

študent vysokej školy

vysokoškolské I. stupňa

vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - základy

Microsoft Word - základy

Osobnostné predpoklady a zručnosti

komunikatívnosť

flexibilita

presnosť a dôslednosť

pozitívne myslenie

príjemné vystupovanie

bezúhonnosť

skúsenosti a prax v bankovníctve a poisťovníctve sú vítané

Inzerujúca spoločnosť

Stručná charakteristika spoločnosti

Wüstenrot je tradičná silná a univerzálna finančná skupina pôsobiaca v západnej a strednej Európe.

Wüstenrot stavebná sporiteľňa, a.s. je zameraná na poskytovanie stavebného sporenia a úverov pre fyzické a právnické osoby a taktiež úverov na obnovu a údržbu bytových domov určených pre družstvá a správcov bytových domov.

Wüstenrot poisťovňa, a. s. disponuje kompletnou univerzálnou škálou poistných produktov životného a neživotného poistenia.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Wüstenrot

Trojičné námestie 191 - 2.poschodie

027 44 Tvrdošín

Kontakt

Kontaktná osoba: Milan Medvecký - manažér WOZ

Tel.: 0915 805 332

E-mail: milan.medvecky@wuestenrot.sk

Dĺžka praxe:

bez požiadavky na odbornú prax

Pracovné miesto vhodné aj pre:

absolventa
mladistvého
zdravotne postihnutého

Pracovné podmienky:

  • Pracovný čas: od 8:00 do 16:00
  • Práca na zmeny: jednozmenný pracovný režim

2

- zvýhodnené ceny na vlastné poistenie
- bezplatná možnosť využívať kanceláriu, internet
- vizitky
- Plat je zložený z:
- fix + provízie + mesačné odmeny + celoročné súťaže + súťaž o dovolenku

Informácie o firme

Obchodné meno: Milan Medvecký - Dobrá poistka
Právna forma: Podnikateľ - fyzická osoba - nezapísaný v obchodnom registri
IČO: 43490425
Internetová adresa:  www.dobrapoistka4.webnode.sk
Telefón: +421915805332
Charakteristika: Spolupracujem výhradne so silným partnerom v oblasti poistenia s Wustenrot poisťovňou a silným partnerom v oblasti stavebného sporenia a úverov Wustenrot stavebnou sporiteľňou.
Adresa:

  • Hviezdoslavova 112/11
  • 02744 Tvrdošín
  • Slovensko

zdroj: upsvar.sk

  • Miesto práce Dolný Kubín Tvrdošín
  • Kraj Žilinský kraj‎
  • Typ ponuky plný úväzok
  • Základná mzda (brutto) od 800 EUR/mesiac