Kuchár, Pracovník rýchleho občerstvenia

Kuchár, obsluha v rýchlom občerstvení

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Príprava a predaj jedál v rýchlom občerstvení:
• zabezpečenie a kontrola kvality pripravených pokrmov,
• organizovanie všetkých výrobných procesov prípravy jedál,
• práca s tovarom,
• výdaj nápojov,
• obsluha zákazníkov,
• práca s registračnou pokladňou a hotovosťou,
• sledovanie skladových zásob surovín a tovarov,
• vykonávanie inventúry,
• zodpovednosť za skladové zásoby základných surovín a tovaru,
• dodržiavanie štandardov a pravidiel prevádzky,
• dodržiavanie hygienických noriem a čistoty na pracovisku,
• ďalšie práce podľa pokynov nadriadeného.

Požiadavky na uchádzača

Požadované vzdelanie:
Stredné odborné vzdelanie

Všeobecné spôsobilosti:
  • komunikácia (jednanie s ľuďmi)
  • samostatnosť
  • manuálna zručnosť
Ďalšie požiadavky:

Vhodné pre uchádzačov od 18 rokov. Platný zdravotný preukaz.

Dĺžka praxe:

bez požiadavky na odbornú prax

Pracovné miesto vhodné aj pre:

absolventa

Pracovné podmienky:

  • Pracovný čas: od 9:00 do 17:00
  • Práca na zmeny: jednozmenný pracovný režim
  • Sezónna práca: áno

3

K základnej zložke mzdy bude patriť zamestnancovi osobné ohodnotenie vo výške 0,00 - 1,00 EUR/hodina - podľa kvality vykonanej práce.

Informácie o firme

Obchodné meno: Ing. Vladimír Vikor DYNAMIK, STAVEBNÁ FIRMA
Právna forma: Podnikateľ - fyzická osoba - nezapísaný v obchodnom registri - podnikajúci súčasne ako sam. hosp. roľník
IČO: 14108097
Internetová adresa: www.zveropark.sk
Telefón: +421907348476
Charakteristika: Farma ZVEROPARK na Revištskom Podzámčí (Žarnovica)
Adresa:

  • Štúrova 22
  • 94901 Nitra
  • Slovensko