Väzenský dozorca

Samostatný strážny úseku strážnej a eskortnej činnosti oddelenia ochrany Ústavu na výkon trestu odňatia slobody Želiezovce

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zabezpečuje strážnu činnosť v určených objektoch zboru a na strážených pracoviskách a eskortnú činnosť (napr. civilné zdravotnícke zariadenia a pracoviská mimo ústavu)

Požiadavky na uchádzača

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním
  • Stredoškolské s maturitou
  • Nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
  • Vysokoškolské I. stupňa
  • Vysokoškolské II. stupňa
Jazyk a úroveň ovládania
  • Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)
Osobnostné predpoklady a zručnosti

samostatnosť, rozhodnosť, komunikatívnosť

Plat od 892€, možnosť kariérneho rastu, dovolenka 6 - 7 týždňov bez ohľadu na vek, 2 týždne preventívnej rehabilitácie, garantovaný pravidelný platový postup, 100% plat počas dovolenky, sociálne zabezpečenie v zmysle zákona č. 328/2002 Z.z., stravovanie priamo v ústave, lekárska starostlivosť priamo v ústave, posilňovňa priamo v ústave, rekreačná starostlivosť, sociálny program

Podmienky prijatia do služobného pomeru (§14 ods. 1 zákona č.73/1998 Z.z.), štátny občan Slovenskej republiky starší ako 21 rokov, bezúhonnosť, spoľahlivosť, zdravotná, telesná a duševná spôsobilosť na výkon služby, ovládanie štátneho jazyka, trvalý pobyt na území Slovenskej republiky, spôsobilosť na právne úkony v plnom rozsahu, apolitickosť, zákaz inej zárobkovej činnosti

Poznámka

Po splnení zákonom stanovených podmienok sa prijíma do služobného pomeru prvý deň v mesiaci. Žiadosti o prijatie do služobného pomeru spolu so životopisom posielať na mailovú adresu: gabriela.jankova@zvjs.sk. Miesto výkonu Želiezovce.

Adresa spoločnosti

Veľký Dvor č. 12
93701, Želiezovce
  • Miesto práce Lučenec Rimavská Sobota Levice Nitra
  • Kraj Banskobystrický kraj‎ Nitriansky kraj
  • Typ ponuky plný úväzok
  • Základná mzda (brutto) od 892 EUR/mesiac
  • Termín nástupu: 01.09.2019
Odoslať žiadosť o prácu