Obchodný manažér, Vedúci obchodnej skupiny

Manažér klientského centra (Michalovce)

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vedenie tímu obchodníkov
- adaptácia, vedenie a motivácia obchodníkov
- monitoring a zodpovednosť za obchodné výsledky skupiny
- vedenie porád a podpora finančných agentov
- nábor a výber obchodníkov do svojho tímu
- atraktívna podpora pri budovaní svojej kariéry
- nástup ihneď alebo dohodou
- požadovaná prax vo vedení ľudí v oblasti bankovníctva alebo poisťovníctva minimálne 6 mesiacov

Požiadavky na uchádzača

Požadované vzdelanie:
Stredné odborné vzdelanie

Ďalšie požiadavky:

- minimálne stredoškolské vzdelanie
- prax vo vedení tímu obchodníkov
- prax v oblasti finančníctva alebo bankovníctva výhodou
- schopnosť motivovať a viesť tím
- pozitívna energia a chuť posúvať veci dopredu
- organizačné schopnosti, orientácia na výsledky a efektivitu
- spoľahlivosť a komunikatívnosť

Dĺžka praxe:

aspoň 6 mesiacov

1

- fixný plat 1500 Eur + pohyblivá zložka mzdy
- ročná odmena až do výšky 3000 Eur
- atraktívny provízny systém odmeňovania, ktorý vám poskytne možnosti nadštandardného zárobku
- zázemie úspešnej a silnej medzinárodnej spoločnosti
- príjemné pracovné prostredie
- práca v kancelárii
- moderný systém vzdelávania podporujúci osobný a kariérny rast
- podporu pri nábore a výbere vhodných kandidátov
- zaujímavé finančné ohodnotenie
- pracovný kolektív profesionálov
- práca na Zmluvu o obchodnom zastúpení - DIČ

Informácie o firme

Obchodné meno: Adrián Kocsis
Právna forma: Podnikateľ - fyzická osoba - nezapísaný v obchodnom registri - podnikajúci súčasne ako osoba so slobodným povolaním
IČO: 47216751
Telefón: +421915943764
Charakteristika: Allianz Slovenská poisťovňa a.s., oblastný riaditeľ - región východ
Adresa:

  • Jablonov nad Turňou 10
  • 04943 Jablonov nad Turňou
  • Slovensko