Murár

Murár, Kalná nad Hronom

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

zhotovovanie stavebných konštrukcií, murárske práce

Požiadavky na uchádzača

Požadované vzdelanie:
Stredné odborné vzdelanie

Vodičské oprávnenie:
  • Skupina B
Všeobecné spôsobilosti:
  • fyzická zdatnosť
  • samostatnosť
  • komunikácia (jednanie s ľuďmi)

Dĺžka praxe:

6 alebo viac rokov

Pracovné miesto vhodné aj pre:

zdravotne postihnutého

Pracovné podmienky:

  • Pracovný čas: od 7:00 do 15:00
  • Práca na zmeny: jednozmenný pracovný režim

1

osobné ohodnotenie podľa výkonu

Informácie o firme

Obchodné meno: Služby Kalná, s.r.o.
Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
IČO: 50102419
Telefón: +421948073770
Charakteristika: Integračná sociálny podnik poskytujúci širokú paletu služieb: • sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, • sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb, • organizovanie kultúrnych, športových a iných spoločenských podujatí, • prevádzkovanie výdajne stravy, • poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu, • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi( maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti ( veľkoobchod) • pohostinská činnosť a výroba hotových jedál pre výdajne, • prevádzkovanie dohľadového pracoviska kamerového systému, • prevádzkovanie športových zariadení a zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciu, • vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti, • práce spojené so starostlivosťou o zeleň a upratovacie práce, starostlivosť o domácnosť, • poskytovanie služieb osobitého charakteru, • prípravné práce k realizácii stavby, • uskutočňovanie stavieb a ich zmien, • dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov, • prenájom hnuteľných vecí, • informačná činnosť.
Adresa:

  • Červenej armády 55
  • 93532 Kalná nad Hronom
  • Slovensko

zdroj: upsvar.sk

  • Miesto práce Levice
  • Kraj Nitriansky kraj
  • Typ ponuky plný úväzok
  • Základná mzda (brutto) od 900 EUR/mesiac