Obchodný zástupca, Odborný predajca

Obchodný špecialista/konzultant

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- účasť na poradách a mítingoch
- komunikácia s obchodnými partnermi
- práca s databázou
- dojednávanie a uzatváranie obchodných stretnutí
- dbanie o kvalitný a prvotriedny klientsky servis
- plánovanie time-managmentu
- stanete sa súčasťou mladého kolektívu
- možnosť stať sa súčasťou nového a úspešného projektu
- úspešným kandidátom ponúkame možnosť zapojiť sa do manažérskej akadémie

Požiadavky na uchádzača

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním
  • Stredoškolské s maturitou
  • Študent vysokej školy
  • Vysokoškolské I. stupňa
  • Vysokoškolské II. stupňa
Jazyk a úroveň ovládania
  • Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)
Počítačové znalosti - používateľ
  • Microsoft Excel - pokročilý
  • Microsoft Word - pokročilý
  • Microsoft PowerPoint - pokročilý
Osobnostné predpoklady a zručnosti

- vítané sú skúsenosti s obchodom
- flexibilita, ochota učiť sa
- zodpovednosť, precíznosť, spoľahlivosť
- komunikačné a prezentačné zručnosti

- nadštandardné FIX-né odmeňovanie
- štvrťročné (quartálne) a ročné bonusy s fixným platom
- úspešná a dlhodobá kariéra už po 3-om mesiaci spolupráce
- obsadenie kľúčových manažérskych pozícií
- absolvovanie inovatívneho vzdelávacieho programu
- podpora od manažérov s medzinárodnými skúsenosťami v každom kroku programu
- vytváranie pasívneho príjmu už od 1.mesiaca spolupráce
- penzijný plán v našej spoločnosti
- účasť na konferenciách v prípade plnení nastavených plánov
- cestovné poukazy

Vzhľadom k veľkému počtu žiadostí, si vyhradzujeme právo kontaktovať iba vybraných uchádzačov.
Vopred ďakujeme všetkým záujemcom za zaslanie životopisov.
Na výberové konanie budú pozvaní len úspešní uchádzači.

Ponuka je aktuálna do: 30.09.2019

Stručná charakteristika spoločnosti

Spoločnosť Metlife je nadnárodná a stabilná spoločnosť s históriou viac ako 150 rokov.
Na Slovensku pôsobí od roku 1995 a má vyše 100 miliónov zákazníkov. Patrí do prvej trojky najsilnejších poisťovní na Slovensku.
Ponúka klientom kvalitné servisné služby a prvotriedny zákaznícky servis. Najsilnejším produktom je životné poistenie, ktoré sa každým rokom inovuje o nové pripoistenia a ako doplnok ponúka svojím klientom aj kvalitné cestovné poistenie.

Adresa spoločnosti

Moyzesova 5
81105, Bratislava
  • Miesto práce Bratislava
  • Kraj Bratislavský kraj‎ Nitriansky kraj Trnavský kraj
  • Typ ponuky na dohodu (brigády) plný úväzok skrátený úväzok
  • Základná mzda (brutto) 1600 - 2000 EUR/mesiac
  • Termín nástupu: 01.10.2019
Odoslať žiadosť o prácu