Zvárač (Strojárstvo)

Zvárač Holíč

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Čítanie a porozumenie zváračských inštrukcií, štandardných výkresov,
• použitie eletrického a plynového zvárania,
• zváranie, zvariteľnosť materiálu, namáhanie materiálu pri zváraní a deformácia, použivanie držiakov,
• rozpoznanie chýb na zvaroch,
• znalosť požiadaviek kvality a schopnosť overiť si kvalitu svojej vlastnej práce (samokontrola),
• plnenie pracovných postupov podľa stanovených pracovných inštrukcií.

Požiadavky na uchádzača

Požadované vzdelanie:
Nižšie stredné odborné vzdelanie
Stredné odborné vzdelanie

Dĺžka praxe:

aspoň 1 rok

Pracovné miesto vhodné aj pre:

absolventa

Pracovné podmienky:

  • Pracovný čas: od 6:00 do 14:00
  • Práca na zmeny: jednozmenný pracovný režim

4

• motivačné finančné ohodnotenie po 3 mesiacoch 1 000 € - 1250 €
• mesačné odmeny do výšky až 20 %
• dochádzkový bonus 350 € + 5 dní dovolenky navyše
• pravidelné zvyšovanie mzdy
• príplatky nad rámec zákona
• garancia pracovného pomeru na dobu neurčitú po 6 mesiacoch
• náborový príspevok - po 3 mesiacoch 100 €, po 6 mesiacoch 200 €, po 12 mesiacoch 300 €
• príspevky na doplnkové dôchodkové sporenie
• stravovanie vo vlastnej jedálni za 0,50 €
• sociálny program - odmeny za odpracované roky, životné jubileá, firemné akcie

Informácie o firme

Obchodné meno: Fortaco s. r. o.
Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
IČO: 36181480
Internetová adresa:  http://www.fortacogroup.com/
Charakteristika: Fortaco je popredným európskym výrobným partnerom pre strojársky priemysel. Fortaco ponúka vysoko špecializované technické kompetencie naprieč celým dodávateľským reťazcom prostredníctvom svojich výrobných závodov vo Fínsku, Estónsku, Poľsku, Maďarsku a na Slovensku. Portfólio služieb zahŕňa modernú technológiu výroby dielov rezaných laserom a ich následné ohýbanie, zváranie komponentov a konštrukčných prvkov, lakovanie v novovotvorenej linke – práškovou aj mokrou cestou a kompletnú montáž kabín pre rôzne odvetvia – strojárstvo, ťažobný priemysel, logistiku
Adresa:

  • Staničná 788/11
  • 90851 Holíč
  • Slovensko