Údržbár, Elektrotechnik

Elektrotechnik do oddelenia údržby

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Prosím venujte pozornosť vzrušujúcej príležitosti pracovať pre Jaguar Land Rover, nového výrobcu automobilov v regióne Nitra. Pokiaľ máte skúsenosť s prácou v údržbe a máte elektrotechnickú vyhlášku, venujte pozornosť našej ponuke.

Vašou náplňou bude:
* Poskytovanie podpory pre údržbu na oddelení zvarovne
* Neustále zlepšovanie výkonu v priradenej oblasti
* Zabezpečiť preventívnu a aktívnu údržbu
* Byť schopný trénovať a podporovať výrobných pracovníkov pri úlohách údržby
* Analyzovať údaje a implementovať zlepšenia založené na týchto údajoch

Požiadavky na uchádzača

Požadované vzdelanie:
Úplné stredné odborné vzdelanie
Úplné stredné všeobecné vzdelanie (gymnázium)
Vyššie odborné vzdelanie
Vysokoškolské vzdelanie prvého stupňa
Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa

Cudzie jazyky:
  • anglický - pokročilá: B1 a B2
Ďalšie požiadavky:

* Elektrotechnická vyhláška §22
* Angličtina výhodou
* Skúsenosť s údržbou automatizovaných systémov
* Ochota pracovať na zmeny

Dĺžka praxe:

aspoň 2 roky

Pracovné podmienky:

  • Práca na zmeny: trojzmenný pracovný režim

5

* Práca pre známeho výrobcu luxusných vozidiel
* Možnosť ďalšieho profesionálneho rastu
* Možnosť tréningových programov v UK
* 13-ty plat
* Zaujímavý bonusový systém
* Sociálne benefity
* Príspevok na dopravu

Informácie o firme

Obchodné meno: Jaguar Land Rover Slovakia s.r.o.
Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
IČO: 48302392
Internetová adresa: http://www.jaguarlandrover.com/gl/en/
Telefón: +421945430002
Charakteristika: Innovative. Trusted. Pioneering. These three qualities have always summed up Jaguar Land Rover. They have been encapsulated within the performance, luxury and excellence of all our products. They are what every person working for us lives and breathes. The newest state-of-the-art Jaguar Land Rover vehicle manufacturing plant is currently being built in Nitra, Slovakia, with its first cars coming off the production line in late 2018. By 2020, we’ll create up to 2,800 jobs, becoming one of the most exciting and innovative automotive companies in the region.
Adresa:

  • Vysoká 2/B
  • 81106 Bratislava-Staré Mesto
  • Slovensko