Stavebný dozor

Technický zamestnanec - stavebný dozor, Podbrezová

Táto ponuka už nie je aktuálna. Pozrite si podobné pracovné ponuky - Stavebný dozor

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vykonáva stavebný dozor – odborné vedenie stavieb za investora, zastupuje investora v mene a.s. pri rozhodovaní s dodávateľmi, projektantmi a orgánmi štátnej správy pri realizácii investičných akcií.
Vlastní osvedčenie o odbornej spôsobilosti SKSI.
Oboznámenie sa s projektovou dokumentáciou a jej pripomienkovanie, so stavebným povolením a s obsahom zmlúv s dodávateľmi.
Kontrola dodržiavania podmienok stavebného povolenia a opatrení štátneho stavebného dohľadu.
Kontrola súladu vykonávaných prác s platnou projektovou dokumentáciou.
Spolupráca s projektantom stavby pri navrhovaní prípadných zmien a úprav projektu, ktoré sa vyskytnú počas realizácie stavby.
Spolupráca s koordinátorom BOZP.
Kontrola vedenia stavebných denníkov.

Požiadavky na uchádzača

Požadované vzdelanie:
Úplné stredné odborné vzdelanie v odbore stavebníctvo

Vodičské oprávnenie:
  • Skupina B
Všeobecné spôsobilosti:
  • analyzovanie a riešenie problémov
  • komunikácia (jednanie s ľuďmi)
  • organizovanie a plánovanie práce
  • pružnosť v myslení (adaptabilita, flexibilita, improvizačné spôsobilosti)
  • rozhodovanie
  • samostatnosť
Cudzie jazyky:
  • anglický - elementárna: A1 a A2
  • nemecký - elementárna: A1 a A2

Podmienka: Ovládanie aspoň jedného z vybraných jazykov

Počítače:
  • Microsoft Excel - pokročilá
  • Microsoft Outlook - pokročilá
  • Microsoft Word - pokročilá
  • AutoCAD - elementárna
Ďalšie požiadavky:

Vysokoškolské vzdelanie stavebného zamerania výhodou.
Počítačové znalosti - AutoCAD - základy výhodou.

Pracovné miesto vhodné aj pre:

absolventa

Pracovné podmienky:

  • Pracovný čas: od 7:30 do 15:30
  • Práca na zmeny: jednozmenný pracovný režim

1

Práca v stabilnej hutníckej spoločnosti.
Perspektívne profesionálne uplatnenie.
Zaujímavé finančné ohodnotenie.
Nadštandardný sociálny program.
Možnosť ubytovania.

Informácie o firme

Obchodné meno: Železiarne Podbrezová a.s. skrátene ŽP a.s.
Právna forma: Akciová spoločnosť
IČO: 31562141
Telefón: +421486453414
Charakteristika: Železiarne Podbrezová a.s. je významná hutnícka spoločnosť zameraná na výrobu a predaj oceľových rúr a výrobkov.
Adresa:

  • Kolkáreň 35
  • 97681 Podbrezová
  • Slovensko

zdroj: upsvar.sk

  • Miesto práce Brezno
  • Kraj Banskobystrický kraj‎
  • Typ ponuky plný úväzok
  • Základná mzda (brutto) od 1000 EUR/mesiac