Farmaceutický laborant

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- pomáha plniť všetky úlohy pre plynulý chod lekárne v súlade s platnými právnymi predpismi a platným prevádzkovým poriadkom lekárne
- spolupracuje pri zabezpečovaní, príjme, preberaní, uchovávaní a kontrole liekov, dietetických potravín a zdravotníckych pomôcok a dezinfekčných prostriedkov
- chystanie liekov, dezinfekčných prípravkov a infekčných roztokov a ZP podľa žiadaniek na jednotlivé oddelenia
- spracovanie žiadaniek a receptov a ich retaxácia
- spolupracuje pri individuálnej príprave liekov
- sleduje exspirácie a ceny liekov, dietetických potravín, dezinfekčných roztokov a zdravotníckych pomôcok
- vedie predpísanú dokumentáciu v zmysle platnej legislatívy

Požiadavky na uchádzača

Úplné stredné odborné vzdelanie v odbore farmaceutický laborant

Ďalšie požiadavky:

v prípade záujmu a viac informácií kontaktujte prosím Paštrnákovú, PhDr. MPH
: 0915/ 968 107

Pracovné podmienky:

  • Práca na zmeny: jednozmenný pracovný režim

2

- poskytujeme ubytovanie - 20€/mesiac - viac lôžková izba, 40€/mesiac - jednolôžková izba
- zvyšovanie základnej mzdy v zmysle Kolektívnej zmluvy v závislosti od počtu rokov odbornej praxe
- možnosť priznania osobného príplatku po zapracovaní
- možnosť predĺženia pracovného pomeru na dobu neurčitú po zapracovaní
- príspevok zo sociálneho fondu v zmysle Kolektívnej zmluvy UNB na stomatologické výkony, dioptrické okuliare, rekreáciu, detskú rekreáciu, životné a pracovné jubileá, vernostné
- možnosť stravovania s príspevkom zamestnávateľa
- možnosť využitia karty MultiSport
- 5 dní dovolenky nad rámec zákona

Informácie o firme

Obchodné meno: Univerzitná nemocnica Bratislava
Právna forma: Príspevková organizácia
IČO: 31813861
Charakteristika: Poskytovanie zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti.
Adresa:

  • Pažítková, 4 4
  • 82101 Bratislava-Ružinov
  • Slovensko

zdroj: upsvar.sk

  • Miesto práce Bratislava
  • Kraj Bratislavský kraj‎
  • Typ ponuky plný úväzok
  • Základná mzda (brutto) od 928 EUR/mesiac