Programátor, PHP programátor

Programovanie z pohodlia domova-Nette framework

Táto ponuka už nie je aktuálna. Pozrite si podobné pracovné ponuky - Programátor, PHP programátor

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Rád programuješ? Chceš sa učiť stále nové veci? Máš konkrétne skúsenosti s nette Framework a PostgreSQL?,prípadne chceš svoje teoretické skúsenosti využiť v zaujímavej spoločnosti? Potom hľadáme práve teba!

Požiadavky na uchádzača

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním
  • Stredoškolské s maturitou
  • Nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
  • Študent vysokej školy
  • Vysokoškolské I. stupňa
  • Vysokoškolské II. stupňa
  • Vysokoškolské III. stupňa
Jazyk a úroveň ovládania
  • Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)
Počítačové znalosti - programátor
  • JavaScript - pokročilý
  • PHP - pokročilý
  • HTML - pokročilý
  • PostgreSQL - pokročilý
Osobnostné predpoklady a zručnosti

Hladame cielavedomeho profesionalneho programatora so skusenostami.

Spolahlivost ,zodpovednost

- zaujímavé finančné ohodnotenie

- stabilná pracovná pozícia
- možnosť profesionálneho rastu

-možnost práce z domu

Stručná charakteristika spoločnosti

Sme skupina skúsených a motivovaných ľudí s cieľom o kooperáciu krajín a rozširovanie pracovného trhu. Naša spoločnosť sa zameriava na distrubúciu slovenských kvalifikovaných zamestnancov do zahraničia predovšetkým do nemecky hovoriacih krajín. Pre viac informácií nás prosím neváhajte kontaktovať.

Adresa spoločnosti

Edisonova 37
04018, Kosice
  • Miesto práce Prešov Poprad Košice Bratislava
  • Kraj Bratislavský kraj‎ Košický kraj‎ Prešovský kraj
  • Typ ponuky plný úväzok na dohodu (brigády) živnosť
  • Základná mzda (brutto) 1000 - 2000 EUR/mesiac podla dohody
  • Termín nástupu: Ihneď
  • Ponuka je vhodná pre absolventa
Odoslať žiadosť o prácu