Dispečer

Dispečer poštovej prepravy

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Dispečer poštovej prepravy je je kvalifikovaný zamestnanec, ktorý samostatne zabezpečuje dispečing poštovej prepravy na vymedzenom území. Zabezpečuje a koordinuje plynulosť prepravného procesu s previazanosťou na ostatné prevádzkové a dopravné procesy, odstraňuje nepravidelností v poštovej preprave, resp. v expresnej preprave vrátane rozhodnutí o vedení mimoriadnych kurzov, sleduje zásielky, spolupracuje s inými dopravcami, instradovať a kartovať poštové zásielky v hlavnej a oblastnej prepravnej sieti, zber a spracovanie štatistických údajov o poštových zásielkach, sledovanie a hodnotenie kvality prepravy a pod.

Požiadavky na uchádzača

Požadované vzdelanie:
Úplné stredné odborné vzdelanie

Počítače:
  • Microsoft Excel - elementárna
  • Microsoft Word - elementárna

Dĺžka praxe:

aspoň 1 rok

Pracovné miesto vhodné aj pre:

absolventa

1

- príspevok na stravovanie
- príspevok pri pracovnom výročí - oceňujeme lojalitu a senioritu
zamestnancov
- príspevok pri dlhodobej práceneschopnosti
- mimoriadna sociálna výpomoc
- príspevok na rôzne športové a kultúrne podujatia, s cieľom
podporiť aj mladé rodiny s deťmi, ktorým poskytujeme napríklad
príspevok pri I .nástupe do školy, organizujeme detské letné tábory
pre deti zamestnancov

Informácie o firme

Obchodné meno: Slovenská pošta, a.s.
Právna forma: Akciová spoločnosť
IČO: 36631124
Internetová adresa:  www.posta.sk
Telefón: +421
Charakteristika: Poskytovateľ moderných komunikačných, distribučných a platobných služieb na domácom trhu, s vytvorenými logistickými podmienkami na podnikanie v strednej a východnej Európe.
Adresa:

  • Partizánska cesta 9
  • 97599 Banská Bystrica
  • Slovensko

zdroj: upsvar.sk

  • Miesto práce Malacky
  • Kraj Bratislavský kraj‎
  • Typ ponuky plný úväzok
  • Základná mzda (brutto) od 830 EUR/mesiac