Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- aktívne riadenie pridelených projektov (zákaziek)
- úzka spolupráca s oddelením výroby
- komunikácia so zainteresovanými stranami projektu (zákazníci, subdodávatelia, atď.)
- zodpovednosť za dodržanie časového harmonogramu projektu
- zodpovednosť za úspešné odovzdanie projektu

Požiadavky na uchádzača

Požadované vzdelanie:
Úplné stredné odborné vzdelanie
Vysokoškolské vzdelanie prvého stupňa v skupine odborov Strojárstvo a ostatná kovospracúvacia výroba
Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa v skupine odborov Strojárstvo a ostatná kovospracúvacia výroba

Vodičské oprávnenie:
  • Skupina B
Všeobecné spôsobilosti:
  • analyzovanie a riešenie problémov
  • pružnosť v myslení (adaptabilita, flexibilita, improvizačné spôsobilosti)
  • tvorivosť (kreativita)
  • samostatnosť
Cudzie jazyky:
  • maďarský - pokročilá: B1 a B2
  • slovenský - pokročilá: B1 a B2
  • anglický - pokročilá: B1 a B2

Podmienka: Ovládanie aspoň jedného z vybraných jazykov

Počítače:
  • Microsoft Word - pokročilá
  • Microsoft Excel - pokročilá
Ďalšie požiadavky:

- prax v riadení projektov v strojárstve podmienkou
- veľmi dobré organizačné schopnosti
- čítanie strojárskej dokumentácie (výkresy zvarencov, výkresy mech. opracovania, kusovníky, atď.)
- dôslednosť, samostatnosť, flexibilita
Práca pre slovenskú spoločnosť pre sesterský závod v Budapešti, pracovisku v Budapešti.

Dĺžka praxe:

aspoň 1 rok

Pracovné podmienky:

  • Pracovný čas: od 7:30 do 16:00
  • Práca na zmeny: jednozmenný pracovný režim

1

Od 1500 do 1800 € brutto (vrátane všetkých príplatkov) v závislosti od relevantných pracovných skúseností.

Okrem základnej mesačnej mzdy je súčasťou odmeňovania variabilná zložka mzdy vo výške od 0 do 20% mesačne, príspevok na letnú a zimnú dovolenku, príp. odmeny.

Po skončení skúšobného obdobia možné prehodnotenie nástupnej mzdy.

Okrem istoty zamestnania, dobrého ohodnotenia a zaujímavej práce, u nás Ťa ešte očakáva:
- práca na projektoch, ktoré posúvajú hranice možného v zábavnom priemysle vždy o métu vyššie
- finančné odmeny pri významných jubileách
- zamestnanecké pôžičky
- príspevok na letnú dovolenku
- príspevok na zimnú dovolenku
- odkúpenie materiálu od spoločnosti za výhodných podmienok
- využívanie výrobných možností spoločnosti za výhodných podmienok
- bezplatné výpožičky náradia
- odkúpenie vyradeného majetku spoločnosti za výhodných podmienok
- flexibilný pracovný čas (administratívne pozície)
- jazykové vzdelávanie (administratívne pozície)
- možnosť hrať v hokejovom a kolkárskom tíme a účasť na ostatných športových aktivitách
- možnosť výhodného ubytovania v areáli spoločnosti
- stravovanie v modernom stravovacom zariadení len za 0,80 €

Informácie o firme

Obchodné meno: STAKOTRA MANUFACTURING, s.r.o.
Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
IČO: 00680508
Telefón: +421333210421
Charakteristika: Spoločnosť STAKOTRA MANUFACTURING, s.r.o. je svetovým lídrom v oblasti výroby dynamicky zaťažovaných konštrukcií, predovšetkým konštrukcií dráh do zábavných parkov, dráh pre dopravné systéme na prepravu ľudí, tzv. monoraily a výroby samostatných vlakov. Za svoju - takmer 30-ročnú – históriu sa vyprofilovala na vyhľadávaného dodávateľa komponentov pre zábavný priemysel po celom svete – Japonsko, Brazília, USA, SAE, Austrália, Čína, Vietnam – to je iba zlomok z destinácií, v ktorých je možné obdivovať výsledky našej práce, z ktorých viaceré si vďaka výnimočnosti zaslúžili miesto v Guinnessovej knihe rekordov. Stručný popis našich úspechov: - z ôsmich najrýchlejších roller coasterov na svete bolo šesť vyrobených v našej spoločnosti, vrátane troch najrýchlejších na svete; - z ôsmich najvyšších roller coasterov na svete bolo šesť vyrobených v našej spoločnosti, vrátane piatich najvyšších na svete; - zo siedmich roller coasterov s najdlhším voľným pádom na svete, štyri boli vyrobené v našej spoločnosti, vrátane štyroch najdlhších na svete. Dosahovanie všetkých týchto mét a rekordov by však nebolo možné bez skúsených pracovníkov, ktorí dokážu pretaviť svoju snahu a vášeň pre tento segment do výnimočných produktov – preto hľadáme práve Teba – zanieteného pracovníka, ktorý rozšíri náš tím.
Adresa:

  • Vrbovská cesta 2617/102
  • 92101 Piešťany
  • Slovensko