Finančný poradca, Hypotekárny špecialista

Finančný konzultant, hypotekárny špecialista

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- finančný konzultant v internej obchodnej elitnej sieti Allianz - Slovenská poisťovňa a.s. podporujúcej poskytovanie poistných produktov a správa administratívy s tým súvisiaca
- práca v agentúrnej kancelárii
- komunikácia s priamym nadriadeným v rámci spoločnosti
- komunikácia so zástupcami obchodnej siete
- sledovanie a dodržiavanie - metodiky a interných oznámení pre obchodnú sieť
- práca so štatistikami, reporting - spracovanie a vyhodnocovanie údajov
- individuálne zadania podľa pokynov nadriadeného

Požiadavky na uchádzača

Požadované vzdelanie:
Stredné odborné vzdelanie

Vodičské oprávnenie:
  • Skupina B
Všeobecné spôsobilosti:
  • komunikácia (jednanie s ľuďmi)
  • kultivovaný písomný prejav
  • motivovanie ľudí
  • organizovanie a plánovanie práce
  • pružnosť v myslení (adaptabilita, flexibilita, improvizačné spôsobilosti)
  • samostatnosť
  • tvorivosť (kreativita)
Počítače:
  • Open Office - elementárna

Pracovné miesto vhodné aj pre:

mladistvého
zdravotne postihnutého

Pracovné podmienky:

  • Pracovný čas: od 9:00 do 16:00
  • Práca na zmeny: pružný pracovný čas

2

- nadštandardné finančné ohodnotenie s garantovaným fixom 400 Eur pri
nástupe
- kvartálne bonusy v rámci provízií
- zázemie stabilnej a renomovanej spoločnosti
- rozšírenie profesijných zručností
- príležitosť kariérneho rastu
- priateľský tím mladých ľudí
- teambuildingy, firemné akcie v európskych metropolách
- flexibilná pracovná doba

Informácie o firme

Obchodné meno: Ing. Branislav Hažlinský
Právna forma: Slobodné povolanie - fyzická osoba podnikajúca na základe iného ako živnostenského zákona
IČO: 50288636
Telefón: 0908950059
Charakteristika: Zažite rozdiel s najlepšími.. "Začnite písať svoj úspešný príbeh v Elitnej sieti". Informácie o pracovnom mieste: Allianz - Slovenská poisťovňa, najväčšia komerčná univerzálna poisťovňa na Slovensku poskytujúca kvalitné produkty, hľadá kandidáta/kandidátku na uvedenú pozíciu.
Adresa:

  • Okružná 2057
  • 02601 Dolný Kubín
  • Slovensko

zdroj: upsvar.sk

  • Miesto práce Dolný Kubín Žilina
  • Kraj Žilinský kraj‎
  • Typ ponuky živnosť
  • Základná mzda (brutto) od 2000 EUR/mesiac