Vodič, Robotník (Pomocné práce)

Bagrista-Pomocnik NEMECKO

Táto ponuka už nie je aktuálna. Pozrite si podobné pracovné ponuky - Vodič, Robotník (Pomocné práce)

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Výkopové práce na vodovodné-plynovodné potrubia.

Je nutná prax v danom obore min 2 roky.

Práca je pre dvojice(jeden z dvojice musi mat komunikatívnu Nemčinu)

Pomocník v prípade nutností odhrabáva vykopané jamy.

Bagrista musí mat strojnícky preukaz.

Požiadavky na uchádzača

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním
  • Študent strednej školy
  • Stredoškolské bez maturity
  • Stredoškolské s maturitou
  • Nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
Jazyk a úroveň ovládania
  • Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)
Vodičský preukaz
  • B

Počet rokov praxe: 3 roky

Osobnostné predpoklady a zručnosti

Hľadáme spoľahlivých ľudi ktorý chcú dlhodobo spolupracovat.

Dlhodobá práca po celom Nemecku.

Zabezpečené a hradené ubytovanie.

Dobré platové ohodnotenie.

Práca na turnusy podľa dohody.

V prípade záujmu treba zaslat svoj životopis,živnostenský list a v prípade bagristu strojnícky preukaz.

Stručná charakteristika spoločnosti

V KELBELGROUP spolupracujeme so spoločnosťami ako subdodávateľ prác, alebo sprostredkovaťel pracovníkov v stavebných a montážnych projektov. V našej spoločnosti pracujú profesionálny a kvalifikovaný pracovníci. V spolupráci s www.top-prace.sk a www.kelbel-elektro.sk stále vyhľadávame vhodných kandidátov, ktorí spĺňajú kvalifikačné predpoklady a štandardy. Najčastejšie realizujeme projekty v oblasti elektrikárskych, zváračských a zámočníckych prác atď. Zdôrazňujeme, že NIE SME pracovná agentúra. Pôsobíme najčastejšie v Nemecku alebo iných členských štátoch EÚ. Všetky naše kroky sú v súlade právnymi predpismi každého členského štátu EÚ. TEŠÍME SA NA SPOLUPRÁCU!!!

Adresa spoločnosti

Južná trieda 4B
04001, Košice - mestská časť Juh
  • Miesto práce Nemecko Rakúsko Švajčiarsko Prešov Košice
  • Kraj Zahraničie Košický kraj‎ Prešovský kraj
  • Typ ponuky živnosť
  • Základná mzda (brutto) 16 - 20 EUR/hod +možnost navýšenia hodinovky
  • Termín nástupu: Ihneď
Odoslať žiadosť o prácu