Animátor voľného času

Animátor - Grécko, Cyprus, Taliansko, Španielsko, Malta

Táto ponuka už nie je aktuálna. Pozrite si podobné pracovné ponuky - Animátor voľného času

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Animátor – Grécko, Cyprus, Taliansko, Španielsko, Kanárske ostrovy, Malta.
Využite príležitosť zdokonaliť sa v cudzích jazykoch, spoznať nových ľudí, užiť si leto v prekrásnom prostredí a k tomu si aj zarobiť!

Animátori majú zdarma ubytovanie aj stravu, takže si veľkú časť svojho príjmu ušetríte !

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:

Pre nášho partnera hľadáme šikovných mladých ľudí na pozície: športový animátor, detský animátor, animátor all-rounder, animátor – tanečník, animátor – spevák, šéf animátor

Detský animátor/ka organizuje kompletný program pre deti v rámci Mini Klubu, na pláži, pri bazéne, výlety s deťmi do okolia, večernú animáciu pre deti, tematické večery, diskotéky pre deti, karnevaly, detské show v spolupráci s ostatnými animátormi pod vedením šéfanimátora. Zúčastňuje sa aj na večerných animačných programoch.

Športový animátor/ka organizuje predovšetkým športové turnaje a aktivity v priebehu dňa (aerobik, gymnastika) a zúčastňuje sa aj na večerných animačných programoch. Podľa svojej špecializácie a vybavenia hotelového komplexu organizuje rôzne športové aktivity a mal by ovládať pravidlá ponúkaných športov.

Animátor allrounder sa zapája do všetkých animačných oblastí vrátane detskej, športovej a večernej animácie.

Šéf animátor/ka – zodpovedá za vytváranie a organizáciu animačného programu v hoteli za pomoci svojho tímu. Zadeľuje úlohy ostatným animátorom, dozerá na priebeh aktivít, sám sa niektorých aktivít zúčastňuje a moderuje večerné programy a show vo viacerých jazykoch. Pre vykonávanie tejto pozície sú potrebné predchádzajúce skúsenosti v hotelovej animácii.

Čistý mesačný príjem: 750 – 1350 EUR netto mesačne + strava a ubytovanie zdarma + bonus 100 Eur na letenku pre skúsených animátorov
750 EUR netto – animátor bez skúseností
770-800 EUR netto – skúsený animátor (jedna odpracovaná sezóna)
800-900 EUR netto – skúsený animátor (dve alebo viac odpracovaných sezón)
1050-1350 EUR netto – šéf animátor

Nástupy do zamestnania: jar, leto – priebežne

Kandidáti musia byť k dispozícii minimálne na obdobie 1,5 mesiaca

Požiadavky na uchádzača

Požadované vzdelanie:
Základné vzdelanie

Všeobecné spôsobilosti:
  • komunikácia (jednanie s ľuďmi)
Cudzie jazyky:
  • anglický - elementárna: A1 a A2
  • nemecký - elementárna: A1 a A2

Podmienka: Ovládanie aspoň jedného z vybraných jazykov

Ďalšie požiadavky:

Jazykové požiadavky: Španielsky jazyk – mierne pokročilý alebo Anglický jazyk – mierne pokročilý alebo Nemecký jazyk – mierne pokročilý alebo Ruský jazyk – mierne pokročilý alebo Švédsky jazyk – mierne pokročilý

Skúseným animátorom a uchádzačom, ktorí sú k dispozícii na 6 a viac mesiacov, stačí ovládať jeden cudzí jazyk.

Pracovné miesto vhodné aj pre:

absolventa

Pracovné podmienky:

  • Práca na zmeny: turnusová práca
  • Sezónna práca: áno

500

Iné výhody:

– práca cca. 8-10 hodín denne, 5-6 dní v týždni, 1-2 dni voľna
– bezplatné ubytovanie v hoteli alebo apartmánoch mimo hotela
– bezplatné stravovanie v hoteli (plná penzia + pitná voda a/alebo nealko nápoje)
– zabezpečené zdravotné a sociálne poistenie

– nepotrebujete prax – zaškolíme Vás na mieste pracovného pobytu (počas školenia ste platení)
– práca v lukratívnych strediskách a 4 -5* hotelových rezortoch
– ubytovanie a strava ZDARMA!
– overený zamestnávateľ, ktorý už šiestu sezónu v spolupráci s nami, zabezpečí prácu stovkám animátorom !
– spokojní animátori z minulých rokov
– asistencia počas Vášho celého pobytu v zahraničí !
+ hradené ubytovanie
+ zabezpečenie ubytovania

Informácie o firme

Obchodné meno: WORK AND TRAVEL s.r.o.
Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
IČO: 51857359
Internetová adresa: ponukapracevzahranici.sk
Telefón: +421904305555
Charakteristika: Agentúra WORK AND TRAVEL s.r.o. je personálna a pracovná agentúra, ktorá zabezpečuje personál pre svojich klientov. Zaoberá sa najmä sprostredkovaním práce do zahraničia. Špecializuje sa na ponuky práce pre animátorov a hotelový personál, a takisto organizuje školenia pre animátorov. Ponúka atraktívnu prácu vo všetkých odvetviach cestovného ruchu. Ako jedna z mála spoločností na našom trhu sme členom asociácií zameraných na ochranu pracovníkov a ich práv. Spolupracujeme so štátnymi aj neštátnymi inštitúciami, ktorých sa pracovný trh týka. Vo vzťahu ku kandidátovi preferujeme individuálny prístup. My Vám nesprostredkujeme len prácu, my sa o Vás tiež príkladne staráme. Pracujeme s povolením ÚPSVaR ! - Úrad práce sociálnych vecí a rodiny !
Adresa:

  • Karpatské námestie 10A
  • 83106 Bratislava-Rača
  • Slovensko

zdroj: upsvar.sk

  • Miesto práce Španielsko Zahraničie - ostatné Taliansko
  • Kraj Zahraničie
  • Typ ponuky plný úväzok
  • Základná mzda (brutto) od 1000 EUR/mesiac