Táto ponuka už nie je aktuálna. Pozrite si podobné pracovné ponuky - Databázový administrátor, Administratívny pracovník, referent

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Samostatne kontroluje, vykonáva, rieši (kde je to vhodné) a vytvára tikety (tiket problému, tiket manažmentu zmeny, incident, objednávka na doručenie (DO)), aby bola udržaná služba pre zákazníkov v súlade s danými kvalitatívnymi kľúčovými ukazovateľmi výkonnosti a internými procesmi (INM, CHM, PRM, DOM). Prostredie 2. úrovne.

V prípade záujmu o pracovnú pozíciu, prosím, aplikujte cez https://myt-systems.sk/kariera/
CV zaslané e-mailom nebudú akceptované.
 

Požiadavky na uchádzača

Požadované vzdelanie:
Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa


Dĺžka praxe:

aspoň 2 roky


Pracovné podmienky:

 • Pracovný čas: od 8:00 do 16:30
 • Práca na zmeny: jednozmenný pracovný režim


Počet voľných pracovných miest:

6

 

 

Informácie o výberovom konaní

Kontaktná osoba:

 • Janka Wencelova
  HR Assistant
  tel.: +421557858218


 

Informácie o firme

Obchodné meno: T-Systems Slovakia s.r.o.
Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
IČO: 35976721
Internetová adresa:  www.t-systems.sk
Telefón: 0557244051
Charakteristika: T-Systems Slovakia, jeden z najväčších zamestnávateľov v oblasti informačno-komunikačných technológií na Slovensku, je dcérskou spoločnosťou T-Systems International GmbH. Spoločnosť T-Systems Slovakia poskytuje inovatívne technológie a priemyselné vedomosti vo viac než 20 krajinách sveta svojim zákazníkom, ktorí predstavujú medzinárodné korporácie a veľké inštitúcie verejného sektoru. Ponúka správu serverových operačných systémov, SAP, databáz a middleware, správu sietí, storage a backup infraštruktúry, virtualizáciu a cloud computing. T-Systems Slovakia ponúka vynikajúce pracovné príležitosti v Košiciach pre IT profesionálov, končiacich študentov vysokých škôl a maturantov so záujmom a motiváciou pracovať v oblasti informačno-komunikačných technológií. Ponúka tiež dlhodobé všeobecné ako aj odborné vzdelávanie s certifikáciou, kariérny a osobnostný rozvoj, široký balík možností zamestnaneckých výhod a špičkové pracovné prostredie.
Adresa: 

 • Žriedlová 13
 • 04001 Košice-Staré Mesto
 • Slovensko •  

zdroj: upsvar.sk