Táto ponuka už nie je aktuálna. Pozrite si podobné pracovné ponuky - Asistent, Fakturant, Administratívny pracovník, referent

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zamestnanec bude pre zamestnávateľa vykonávať práce, spočívajúce v: administratívne práce, príprava cenových ponúk, komunikácia so zákazníkmi, fakturácia, príprava rôznej dokumentácie.

Požiadavky na uchádzača

Požadované vzdelanie:
Úplné stredné odborné vzdelanie

Vodičské oprávnenie:
  • Skupina B
Všeobecné spôsobilosti:
  • analyzovanie a riešenie problémov
  • finančná a ekonomická gramotnosť
  • kultivovaný slovný prejav, schopnosť vyjadrovania sa
  • pružnosť v myslení (adaptabilita, flexibilita, improvizačné spôsobilosti)
Cudzie jazyky:
  • anglický - pokročilá: B1 a B2
Počítače:
  • Internet - pokročilá

Dĺžka praxe:

aspoň 5 rokov

Pracovné podmienky:

  • Pracovný čas: od 7:00 do 15:00
  • Práca na zmeny: jednozmenný pracovný režim

1

Informácie o firme

Obchodné meno: IT Solar s. r. o.
Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
IČO: 46534741
Internetová adresa: www.itsolar.sk
Telefón: +421911505190
Charakteristika: Naša spoločnosť IT Solar s. r. o. sa zaoberá návrhom a dodávkou kompletných riešení výroby vlastnej energie na báze slnečného žiarenia. Pôsobí na trhu od roku 2012. Klientom ponúkame kvalitné slnečné elektrárne a komponety od renomovaných svetových výrobcov, profesionálne služby a poradenstvo. Technikom a inštalatérom solárnych technológii ponúkame vzdelávacie programy. Našim cieľom je presadiť na Slovensku inovatívne a efektívne riešenia výroby elektrickej energie, aplikovať novinky z oblasti fotovoltaiky a vďaka tomu zvýšiť energetickú samostatnosť ako aj v domácnostiach, tak aj v priemysle.
Adresa:

  • Tehelná 468
  • 90701 Myjava
  • Slovensko