Vodič, Kuriér

DoDo vodič - Rozvoz nákupov (900-1100€)

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • rozvoz nákupov koncovým zákazníkom podľa vopred určených trás
  • starostlivosť o firemné vozidlo (pravidelné kontroly vozidiel pred samotným rozvozom)
  • jazdiť v vopred daných zónach, blízko zvolenej pobočky (Bratislava - Petržalka)
  • práca s terminálom (nepracuješ s hotovosťou)

Požiadavky na uchádzača

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním
  • Nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
  • Študent strednej školy
  • Stredoškolské bez maturity
  • Študent vysokej školy
  • Stredoškolské s maturitou
  • Základné vzdelanie
Vodičský preukaz
  • B
Osobnostné predpoklady a zručnosti

  • platný vodičský preukaz skupiny B
  • láska k riadeniu a nejaké tie skúsenosti s riadením v hustej premávke
  • čiastočná znalosť Bratislavy
  • skúsenosti s riadením skriňové dodávky sú výhodou (nie však podmienkou)
  • príjemné vystupovanie a úsmev na tvári
  • potravinársky preukaz (možno ľahko vybaviť u obvodného lekára)
  • fyzická zdatnosť

  • garantovanú mesačnu odmenu + bonusy
  • osobné ohodnotenie (dobre odvedená práca, spokojní zákazníci, ochota zaskočiť za kolegu, nadpriemer odpracovaných hodín)
  • flexibilnú pracovnú dobu - vyber si dni, ktoré chceš pracovať (Pondelok - Nedeľa 7:30 - 22:00)
  • platená pauza na obed
  • firemné oblečenie
  • rozvoz tovaru novým firemným vozidlom - Fiat Doblo alebo dodávka typu Iveco
  • skvelý neformálne kolektív
  • možnosť kariérneho rastu na manažéra smien
  • rozmanitú prácu, možnosť vyčistiť si hlavu
  • spoluúčasť na pripoistenie, navigácia k dispozícii
  • dlhodobú spoluprácu aj občasnú brigádu

Stručná charakteristika spoločnosti

Spoločnosť DoDo Czech s.r.o. je kuriérska firma, ktorá vznikla preto, aby ľuďom šetrila čas a zjednodušila život. Na českom trhu sme obslúžili už tisíce spokojných zákazníkov, sieť našich pobočiek sa neustále rozrastá a mierime na Slovensko.

Adresa spoločnosti

Bancíkovej 1/A
82103, Bratislava - městská část Ružinov
  • Miesto práce Bratislava
  • Kraj Bratislavský kraj‎
  • Typ ponuky plný úväzok skrátený úväzok na dohodu (brigády) živnosť
  • Základná mzda (brutto) 900 - 1100 EUR/mesiac
  • Termín nástupu: Ihneď
  • Ponuka je vhodná pre absolventa
  • Bez znalosti jazyka
Odoslať žiadosť o prácu