Táto ponuka už nie je aktuálna. Pozrite si podobné pracovné ponuky - Autoelektrikár, Pracovník pneuservisu, Prijímací technik, ...

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Obsadzujeme stále pracovné miesto v servise našej spoločnosti. Zameranie je nákladné, dodávkové vozidlá, stavebné mechanizmy. Prijmeme zručného automechanika/autoelektrikára s výučným listom v odbore.

Hlavná pracovná náplň:

- opravy nákladných, dodávkových vozidiel a stavebných mechanizmov

- elektrikárske práce

- diagnostika nákladných vozidiel a mechanizmov

- práce v PNEUservise, mechanické práce.

Požiadavky na uchádzača

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním
  • Nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
  • Stredoškolské bez maturity
  • Stredoškolské s maturitou
  • Odbor: automechanik/autoelektrikár
Jazyk a úroveň ovládania
  • Anglický jazyk - Začiatočník (A2)
Počítačové znalosti - používateľ
  • Microsoft Excel - pokročilý
  • Microsoft Word - pokročilý
  • Microsoft Outlook - pokročilý
Vodičský preukaz
  • B

Počet rokov praxe: 2 roky

Osobnostné predpoklady a zručnosti

- prax doložená referenciou, aj brigády

- ovládanie diagnostických prístrojov v autoopravárenskej praxi (zariadenie TEXA) výhodou

- technické myslenie, manuálna zručnosť, samostatnosť a vytrvalosť

- ideálne vyučený v odbore - SOŠ Automobilová

- základné znalosti technickej angličtiny používanej v diagnostických zariadeniach (zn. CUMMINS, TEXA...) výhodou

- platné oprávnenia (napr. oprávnenie na opravy vyhradených zdvíhacích technických zariadení) výhodou

- miesto práce je v Košiciach

- zaškolenie a zapracovanie (adaptačný proces)

- podpora odbornosti, zručnosti

- odborné školenia

- práca vo výbornom tíme, kvalitné pracovné prostredie

- istota pracovného miesta v prípade dobrých pracovných výsledkov

- práca v stabilnej a prosperujúcej firme, ktorá je aliančným partnerom SPP a.s.

Na túto pozíciu hľadáme kandidáta, ktorý sa vie preukázať svojimi výsledkami a šikovnosťou z minulosti, ochotného sa v tejto oblasti uplatniť.

Ak Vás zaujala táto ponuka a máte vážny záujem byť zaradený do výberového konania, zašlite nám Vašu žiadosť spolu so životopisom a krátkym motivačným listom. Akceptujeme predovšetkým odpovede e-mailom. Odpovieme prednostne uchádzačom, ktorí postúpia do užšieho výberu a zúčastnia sa pohovoru. Ďakujeme za porozumenie.

Poznámka

Nástup možný ihneď po dohode.

Stručná charakteristika spoločnosti

Spoločnosť MONTRÚR s.r.o. Košice je dlhé roky etablovaná v stavebnom a energetickom priemysle. Realizuje výstavbu, montáž a rekonštrukcie plynovodov, domových prípojok a rozvodov, výstavbu vodovodov, kanalizácií a horúcovodov, predaj materiálu na plyn, vodu, kanál a kúrenie. Ďalej ponúka servis nákladných vozidiel, prenájom strojov a mechanizmov, predaj náhradných dielov, pneumatík a príslušenstva.
Spoločnosť vlastní certifikáty ISO 9001:2008, ISO 14001:2004, BSi OHSAS 18001:2007, STN EN ISO 3834-2
Ďalšie informácie získate na www.montrur.sk

Adresa spoločnosti

Medená 21
04017, Košice
  • Miesto práce Košice
  • Kraj Košický kraj‎
  • Typ ponuky plný úväzok
  • Základná mzda (brutto) od 6 EUR/hod základný plat + príspevky, odmeny, bonusy
  • Termín nástupu: Ihneď
Odoslať žiadosť o prácu