Produktový manažér v IT

Obchodný manažér

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Vedenie obchodnej agendy
  • Organizácia pracovných schôdzok vo firme i u klientov
  • Predvádzanie ponúkaného tovaru a služieb
  • Aktívne vyhĺadávanie nových zákazníkov
  • Účasť na obchodných prezentáciach spoločnosti

Požiadavky na uchádzača

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním
  • Stredoškolské s maturitou
  • Nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
  • Vysokoškolské I. stupňa
  • Vysokoškolské II. stupňa
  • Vysokoškolské III. stupňa
Jazyk a úroveň ovládania
  • Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)
Vodičský preukaz
  • B
Osobnostné predpoklady a zručnosti

Požadujeme:
• Veľmi dobré znalosti práce s PC, ovládania MS Office, Internet
• Ovládanie anglického jazyka slovom aj písmom
• Vodičský preukaz typ B
Preferujeme
• Výborné komunikačné schopnosti, príjemný vzhľad a vystupovanie
• Ochota učiť sa nové veci, stále na sebe pracovať a zdokonaľovať sa v obore
• Časová flexibilita

Zamestnanecké výhody, benefity

• Zázemie stabilnej, dynamicky sa rozvíjajucej spoločnosti
• Možnosť ovplyvniť svoju odmenu svojou aktivitou
• Možnosť osobného i odborného rastu, pravidelné školenia
• príspevok na stravu a penzijné pripoistenie
• 13 a 14-ty plat na základe osobných výsledkov práce

Výberové konanie prebehne 5.4.2019. Vybratí uchádzači obdržia písomné pozvanie k osobnému pohovoru

Ponuka je aktuálna do: 05.04.2019

Adresa spoločnosti

29. augusta 12
90851, Holíč
  • Miesto práce Senica Skalica
  • Kraj Trnavský kraj
  • Typ ponuky plný úväzok
  • Základná mzda (brutto) 900 - 1800 EUR/mesiac osobné provízie + prémie
  • Termín nástupu: Ihneď
  • Ponuka je vhodná pre absolventa
Odoslať žiadosť o prácu